Kalendarium

Spotkanie pt.”Kobieta sukcesu” – Monika Knap Gościem Specjalnym dyskusji dedykowanej Kobietom, podczas Dni Kariery w McDonald’s Polska

„Gdyby nie to, że moje stanowisko pracy w pierwszej korporacji, w której pracowałam, zostało zredukowane, kto wie, może nie podjęłabym tylu różnych, ciekawych inicjatyw, dzięki którym jestem dziś tu, w najlepszym miejscu i momencie mojego życia! (…)”– to fragment wypowiedzi Moniki Knap – Prezeski Fundacji Business Boutique, Gościa Specjalnego spotkania pt. „Kobieta Sukcesu”, dedykowanego menedżerkom i specjalistkom z firmy McDonald’s Polska, zorganizowanego w ramach Dni Kariery.

Spotkanie robocze Fundacji Business Boutique w firmie Baxter

Pij wodę, jedz truskawki, uprawiaj sport i regularnie się badaj. To niektóre z zaleceń w temacie profilaktyki chorób nerek, od którego rozpoczęło się robocze spotkanie Fundacji Business Boutique, które, miało miejsce w warszawskim biurze medycznej firmy Baxter.

Premiera T-Shirtu Fundacji Business Boutique

Party, Party, Party!! Z jakiej okazji?…Z powodu Premiery T-Shirtu Fundacja Business Boutique!! To radosne spotkanie odbyło się w dniu 28 czerwca w warszawskiej Hali Koszyki i było świetnym przyczynkiem do wspólnych rozmów o wakacyjnych planach oraz kolejnych fundacyjnych projektach. Atmosfera, jak widać na fotkach była niezapomniana.