Kalendarium

„POD RĘKĘ” – mentoringowy, cykliczny program Fundacji Business Boutique

„(…) mentoringowy, cykliczny program Fundacji Business Boutique „POD RĘKĘ” daje uczestniczącym w nim Mentees możliwość: rozwoju samoświadomości, rozwoju umiejętności komunikacji, a także wzmocnienia wytrwałości w dążeniu do realizacji swoich celów zawodowych i pasji. Dla naszych Mentorek (i Mentora!), Członkiń Fundacji Business Boutique, które na co dzień pełnią menedżerskie i dyrektorskie funkcje, program ten to okazja m.in. do: podzielenia się swoim doświadczeniem. Nasz program zakłada naturalne budowanie relacji oraz zaufania między Mentorką, a Mentee. Dużą wagę przywiązujemy do właściwego dobrania par mentorskich oraz zrozumienia co konkretnie kryje się pod hasłem „rozwój” dla każdej z Mentees.(…)” – niniejszym fragmentem wypowiedzi Moniki Knap – Prezeski Fundacji Business Boutique, zapraszamy do obejrzenia filmu z inauguracji programu. 

Spotkanie pt.”Kobieta sukcesu” – Monika Knap Gościem Specjalnym dyskusji dedykowanej Kobietom, podczas Dni Kariery w McDonald’s Polska

„Gdyby nie to, że moje stanowisko pracy w pierwszej korporacji, w której pracowałam, zostało zredukowane, kto wie, może nie podjęłabym tylu różnych, ciekawych inicjatyw, dzięki którym jestem dziś tu, w najlepszym miejscu i momencie mojego życia! (…)”– to fragment wypowiedzi Moniki Knap – Prezeski Fundacji Business Boutique, Gościa Specjalnego spotkania pt. „Kobieta Sukcesu”, dedykowanego menedżerkom i specjalistkom z firmy McDonald’s Polska, zorganizowanego w ramach Dni Kariery.

Spotkanie robocze Fundacji Business Boutique w firmie Baxter

Pij wodę, jedz truskawki, uprawiaj sport i regularnie się badaj. To niektóre z zaleceń w temacie profilaktyki chorób nerek, od którego rozpoczęło się robocze spotkanie Fundacji Business Boutique, które, miało miejsce w warszawskim biurze medycznej firmy Baxter.