Kalendarium

Relacja filmowa – „POD RĘKĘ” – mentoringowy program Fundacji Business Boutique – Zachęta – Narodowa Galeria Sztuki

„(…) mentoringowy, cykliczny program Fundacji Business Boutique „POD RĘKĘ” daje uczestniczącym w nim Mentees możliwość: rozwoju samoświadomości, rozwoju umiejętności komunikacji, a także wzmocnienia wytrwałości w dążeniu do realizacji swoich celów zawodowych i pasji. Dla naszych Mentorek (i Mentora!), Członkiń Fundacji Business Boutique, które na co dzień pełnią menedżerskie i dyrektorskie funkcje, program ten to okazja m.in. do: podzielenia się swoim doświadczeniem. Nasz program zakłada naturalne budowanie relacji oraz zaufania między Mentorką, a Mentee. Dużą wagę przywiązujemy do właściwego dobrania par mentorskich oraz zrozumienia co konkretnie kryje się pod hasłem „rozwój” dla każdej z Mentees.(…)” – niniejszym fragmentem wypowiedzi Moniki Knap – Prezeski Fundacji Business Boutique, zapraszamy do obejrzenia filmu z inauguracji programu. 

Prelekcja Gościa Specjalnego – Moniki Knap pt.”Przedsiębiorczość jest kobieca”, w ramach inauguracji Programu Rozwoju Przedsiębiorczości Kobiet w Toyota Bank & Toyota Leasing Polska

„(…)Przedsiębiorczość nie jest synonimem posiadania własnej firmy. Pracując w korporacji też możesz być przedsiębiorcza. Jeśli traktujesz firmę jak swój biznes jesteś zaangażowana w to co robisz, to jesteś o krok przed innymi. Twoja praca staje się Twoją pasją, jesteś świadoma i odpowiedzialna. Przedsiębiorczość pozwala na bycie samodzielnym i na strategiczne, niesztampowe myślenie. Taka mentalność, daje nam poczucie sprawczości i dzięki niej nie boimy się realizować własnych wizji i marzeń.(…) – mówiła podczas autorskiej prelekcji pt.”Przedsiębiorczość jest kobieca.” Pani Monika Knap – Prezes Fundacja Business Boutique i KNAP Consultants Ltd.., Gość Specjalny spotkania inaugurującego Program Rozwoju Przedsiębiorczości Kobiet realizowany we współpracy z Fundacją Business Boutique w Toyota Bank Polska i Toyota Leasing Polska.

Inauguracja interaktywnych spotkań z Partnerami IV Edycji projektu „Kobiety u progu kariery zawodowej”

IV Edycja autorskiego projektu Fundacji Business Boutique „Kobiety u progu kariery zawodowej” już w październiku tego roku. Aby przypomnieć jej formułę potencjalnym uczestniczkom, Monika Knap, Prezeska Fundacja Business Boutique, w dniu 14 czerwca zainaugurowała pierwsze z cyklu spotkań z paniami-pracownikami, reprezentującymi Partnerów tego rocznej edycji. To czerwcowe spotkanie miało miejsce w Łodzi w siedzibie firmy KILOUTOU Polska.