„(…) mentoringowy, cykliczny program Fundacji Business Boutique „POD RĘKĘ” daje uczestniczącym w nim Mentees możliwość: rozwoju samoświadomości, rozwoju umiejętności komunikacji, a także wzmocnienia wytrwałości w dążeniu do realizacji swoich celów zawodowych i pasji. Dla naszych Mentorek (i Mentora!), Członkiń Fundacji Business Boutique, które na co dzień pełnią menedżerskie i dyrektorskie funkcje, program ten to okazja m.in. do: podzielenia się swoim doświadczeniem.

Nasz program zakłada naturalne budowanie relacji oraz zaufania między Mentorką, a Mentee. Dużą wagę przywiązujemy do właściwego dobrania par mentorskich oraz zrozumienia co konkretnie kryje się pod hasłem „rozwój” dla każdej z Mentees.(…)” – niniejszym fragmentem wypowiedzi Moniki Knap – Prezeski Fundacji Business Boutique, zapraszamy do obejrzenia filmu z inauguracji programu.

To było popołudnie obfitujące w pozytywne emocje, za co serdecznie dziękujemy Mentorom, Mentees oraz Zachęcie – Narodowej Galerii Sztuki, której inspirujące wnętrza były doskonałą oprawą tego wyjątkowego spotkania.

A jeśli zainteresował Cię nasz program – zapraszamy do kontaktu z nami.

Obejrzyj film: Knap Mentoring V1