Autorka poniższych odpowiedzi – Monika Knap – Prezeska Fundacji Business Boutique, CEO KNAP Consultants, zwana przez większość przyjaciół „Wulkanem pozytywnej energii”, dla której największą inspiracją są jej dzieci i muzyka, a pasją min. integrowanie kobiecego środowiska oraz inspirowanie innych.

🌷🍭🍓Czym jest dla Ciebie kobiecość?
Kobiecość to charyzma, siła, piękno, mądrość, czułość i opiekuńczość.

🌷🍭🍓Twoje wartości?
Wolność, lojalność, miłość, pracowitość, odpowiedzialność i rodzinność.

🌷🍭🍓Najważniejsza, Twoim zdaniem, w ciągu tych 5 lat, inicjatywa Fundacji Business Boutique?

To bardzo trudne wybrać z tylu ważnych inicjatyw tę jedną, spróbuję jednak…

…otóż jestem szczególnie dumna z cyklicznego, społeczno-mentoringowego projektu „Kobiety u progu kariery zawodowej”, w którym z uczestniczkami, swoim doświadczeniem dzielą się nasze członkinie, ambasadorzy, goście – wszyscy prelegenci to eksperci ze świata biznesu, sztuki, nauki. Aż 750 pań szukających zawodowego wsparcia skorzystało z tej inicjatywy. A to co cieszy mnie bardzo na koniec każdej z edycji to wiadomości, które otrzymuję od uczestniczek z podziękowaniem za możliwość wysłuchania inspirujących prelegentów, właściwy dobór tematów oraz za dodanie im odwagi w podejmowaniu trudnych zawodowych i życiowych decyzji. Ta pozytywna energia motywuje nasz Dream Team , a w tym mnie do dalszego działania.

🌷🍭🍓Dlaczego, Twoim zdaniem, warto dołączyć do grona Fundacji Business Boutique?

Każda z nas, członkiń fundacji, ma zapewne inne motywacje, jednak wspólnym mianownikiem jest z pewnością możliwość dołączenia do autentycznego i życzliwego środowiska, w którym czujemy się spełnione i zauważone, w którym np. w roli Mentorek w programie „POD RĘKĘ” możemy zainspirować do działania koleżanki, z mniejszym doświadczeniem, a dzięki inicjatywom life style’owym możemy rozwinąć swoje pasje i zainteresowania: Marysia Seweryn, Agnieszka Cegielska, Wojciech Eichelberger, prof. Ewa Woydyłło-Osiatyńska, Chef Marco Ghia czy Beata Tadla to tylko niektórzy goście naszych spotkań. Stawiamy również na networking!

🌷🍭🍓Twoje motto?
Jedynie swoją autentycznością możesz zainspirować i dodać odwagi innym, w budowaniu ich wartościowej życiowej drogi.

O autorze - Monika Knap

Od 16 lat Współwłaścicielka i Prezes Zarządu firmy doradztwa personalnego KNAP Consultants, zdobywcy Medalu Europejskiego za Najwyższą Jakość Usług oraz Dyplomu za wkład w rozwój polskiej gospodarki rynkowej, przyznane przez Business Center Club, Komitet Integracji Europejskiej oraz Europejski Komitet Ekonomiczno-Społeczny.

Od 5 lat Inicjatorka i Prezes Zarządu Fundacji Business Boutique, której celem jest budowanie sieci biznesowych kontaktów, wsparcie i rozwój kobiecych karier, a także promowanie przedsiębiorczości wśród kobiet.

Autorka motywującego cyklu spotkań pt. „Monika Knap – w drodze na spotkanie z samą sobą, szczęściem i spełnieniem” oraz „Przedsiębiorczość jest kobieca”, podczas których opowiada o swojej drodze do harmonii i sukcesu.

Absolwentka Wydziału Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego. Specjalizacja: Zarządzanie potencjałem społecznym.

Posiada wieloletnie doświadczenie we współpracy z największymi
międzynarodowymi korporacjami w zakresie projektów rekrutacyjnych, Outplacement Assessment/Development Centre. Certyfikowany Konsultant Insights Discovery.

Członkini International Search Partners Association (ISPA) – międzynarodowego klubu właścicieli firm HR. Była Ekspertem Business Center Club ds. rynku pracy i polityki zatrudnienia.

Jej artykuły i komentarze związane z tematyką HR publikowane były w magazynach: „Twój Styl”, „Coaching”, „Personel & Zarządzanie”, „Cosmopolitan”, a dokonania biznesowe i społeczne opisane w Magazynie „La VIE”.

Czas wolny uwielbia spędzać ze swoimi dziećmi rozwijając wspólnie muzyczne pasje. Źródłem pozytywnej energii są dla niej również rozmowy z inspirującymi ludźmi, możliwość dzielenia się swoim doświadczeniem, sztuka oraz zajęcia fit bike & yogi.