„Troska o ludzi lekarstwem na wirusa” – Puls Biznesu rozmawia z Renatą Prys – Dyrektorem HR McDonald’s Polska

Data: 8 czerwca 2020

Jaką strategię na czas „lockdown”obrał McDonald’s? , jak firma poradziła sobie z komunikacją oraz wsparciem pracowników?, jakie standardy pojawiają się na rynku pracy w świecie post-pandemicznym? – m.in. na te pytania odpowiadała Renata PrysDyrektor HR, McDonald’s Polska, Członkini i Ekspertka Fundacji Business Boutique,w wywiadzie dla Pulsu Biznesu, zapraszamy do lektury najnowszego numeru.

„Biura na początku tylko dla chętnych (…)” – o post covidowej rzeczywistości mówi Marta Jakowluk w wywiadzie dla Magazynu Forbes

Data: 6 czerwca 2020

O czym przede wszystkim powinny pamiętać firmy przy przywracaniu zespołów do pracy w biurach, a czego się przy tym wystrzegać? Co jest w tym procesie z państwa punktu widzenia kluczowe? Kiedy powinno to nastąpić? – w rozmowie z Forbes wypowiada się Członkini i Ekspertka Fundacji  Business Boutique – Marta Jakowluk – VP/ Dyrektor HR w UPC Polska.

„Komunikacja bez przemocy w czasie Covid – jak osiągnąć dobre relacje w czasach niepokoju?” – zdaniem Ekspertki naszej Fundacji

Data: 6 maja 2020

„(…) Komunikacja międzyludzka w czasie izolacji społecznej spowodowanej koronawirusem stała się jeszcze ważniejszym tematem niż dotychczas. W jednym momencie wszyscy znaleźliśmy się w nowej rzeczywistości – pełnej niepokoju, obaw i utraty poczucia bezpieczeństwa.  Dotychczasowe zasady, metody, sposoby pracy, funkcjonowania w rodzinie, w pracy i społeczeństwie musiały ulec modyfikacji. Zmiany te oraz izolacja w domu mogły spowodować wiele napięć i konfliktów międzyludzkich. Być może narosła w nas frustracja, emocje, których nie rozumiemy lub nie potrafimy sobie z nimi poradzić.

Jak zatem odnaleźć się w tej sytuacji? (…)” – odpowiedź odnajdziecie w poniższym tekście, autorstwa Izabeli Szaniawskiej, Senior HR Business Partner (Global Supply Chain and Commercial Teams) AVON, Członkini i Ekspertki Fundacji.

Zapraszamy!

 

 

 

Storytelling – Magdalena Teterko-Walczak

Data: 27 sierpnia 2019

Storytelling

Jak występować przed publicznością i poruszyć ją tym wystąpieniem?
O „storytelling’u” opowiada Ekspertka Fundacji Business Boutique – Magdalena Teterko-Walczak.

Zapraszamy do obejrzenia materiału VIDEO.