Kalendarium

Celebrujemy SUKCES 3 edycji mentoringowego, cross-biznesowego, projektu Fundacji Business Boutique “POD RĘKĘ”

Poniżej dzielimy się z Państwem, “na gorąco”, pierwszymi opiniami ze strony Mentorów i Mentees, na temat “POD RĘKĘ”, którego trzecia edycja dobiega właśnie końca,

DZIĘKUJĄC ❤️ wszystkim Mentorom, Mentees oraz Partnerom, zaangażowanym w ten wyjątkowy projekt, którzy od kwietnia, wspólnie udowadniali, że:

“Wspierając się wzajemnie możemy więcej.”

Uroczyste podsumowanie projektu wraz z wręczeniem pamiątkowych dyplomów zaplanowane jest na wrzesień.

LATO w Business Boutique – wakacyjna inicjatywa Fundacji Business Boutique

O mentoringowym projekcie Fundacji Business Boutique “POD RĘKĘ”, marzeniach, wakacyjnych planach i podróżach, rozmawiały lipcowego popołudnia, w Ogrodzie na Dachu Biblioteki Uniwersytetu Warszawskiego, panie, biorące udział w kameralnej inicjatywie “Lato w Business Boutique”.

Niebawem kolejne spotkania z tego cyklu.

“Aby rodzina mogła być razem” Prezeska Fundacji Ronalda McDonalda – Gościem Specjalnym Fundacji Business Boutique

“Aby Rodzina mogła być razem”, to hasło Fundacji Ronalda McDonalda, której Prezeska i Dyrektor Wykonawczy, Pani Katarzyna Nowakowska, była Gościem Specjalnym  spotkania Fundacji Business Boutique w czerwcu.
Rozmawialiśmy o drugim Domu Ronalda McDonalda w Polsce, który został otwarty w maju, a którego budowę wspieraliśmy finansowo, organizując w tym celu: w 2017r. Piknik Rodzinny i w 2018r. Urodzinowy Business Mixer.

Zofia Dzik – Ekspertem majowej Akademii Umiejętności Fundacji Business Boutique

O wartościach, rodzinie, przywództwie oraz życiowej wytrwałości, w realizacji marzeń i celów, rozmawialiśmy z Ekspertem/Gościem Specjalnym majowej “Akademii Umiejętności Fundacji Business Boutique – Panią Zofią Dzik – Impact inwestorem, Fundatorem i Prezesem zarządu Instytutu Humanites, Autorką akcji “2 Godziny dla Rodziny”.
Webinar odbył się w ramach celebracji tegorocznego Dnia Matki.