Jeśli masz świadomość swojej postawy, głosu, mimiki oraz wrażenia, które budujesz w kontakcie z innymi, stajesz się pewniejsza siebie, umiesz czerpać ze swoich zasobów i wykorzystywać swoje mocne strony, w życiu prywatnym i zawodowym. Jeśli do tego pozwolisz sobie na chwilę zatrzymania w biznesowym pędzie i zastanowisz się nad własnymi emocjami, pozwoli Ci to dojść do szczęścia i harmonii wewnętrznej.
To myśl przewodnia Aktorskich Warsztatów Rozwoju Osobistego, które dla Fundacji Business Boutique, w dniu 09 maja, poprowadziła Maria Seweryn, znana i lubiana aktorka filmowa i teatralna oraz reżyserka.
Uczestniczki, tego kameralnego spotkania miały możliwość przepracowania z Marią, w grupie oraz indywidualnie, różnorodnych ćwiczeń oraz etiud, które pozwoliły na jeszcze lepsze poznanie własnych możliwości. Techniki relaksacyjne i oddechowe, których nauczyły się Uczestniczki, z pewnością zostaną wykorzystane przez nie w życiu prywatnym oraz biznesie.
Bardzo ciekawym, integrującym grupę, doświadczeniem była część warsztatów poświęcona Metodzie HAKAact – tj. Tańca wojennego HAKA Ka MATE, współprowadzona przez aktora Jakuba Szymczynę. Udział w serii ćwiczeń HAKAact pozwolił Uczestniczkom na wyjście ze strefy komfortu i spojrzenie na siebie z nieco innej perspektywy.
Ze względu na ogromne zainteresowanie tymi warsztatami, kolejna sesja odbędzie się pod koniec maja.
Mario, serdecznie Ci dziękujemy!!