“(…)🖍Jesteś najlepszą Mamą dla Twojego dziecka, JUŻ TERAZ. 🖍Miej w pamięci, że wcale nie musisz się naprawiać, bo nigdy nie byłaś zepsuta. 🖍Bądź dobra i czuła najpierw dla siebie, by następnie móc zaczerpnąć z tych zasobów miłość dla Twojego dziecka. (…)” – to kilka wskazówek, które były podsumowaniem, spotkania z okazji obchodzonego dziś Dnia Matki w Fundacji Business Boutique.

Spotkania, które skończyło się przed kilkoma minutami, a którego Gościem Specjalnym była Joanna Kokoszkiewicz mama, pedagog, coach i trener. Pomaga mamom cieszyć się życiem i macierzyństwem, bez wyrzutów sumienia, że nie są idealne. Wspiera je również w wyzwaniach wychowawczych.

Jest autorką książki “Mama w sam raz. JAK WRZUCIĆ NA LUZ i być w końcu szczęśliwą mamą” oraz kursów i warsztatów online dla mam. Jako ekspert zapraszana do telewizji i radia. Nieustannie doskonali swoje umiejętności i wachlarz narzędzi.

A dla wszystkich, którzy nie mogli być dziś z nami, polecamy premierowy odcinek bloga Joanny: “Jak zostać świadomą mamą? Poznaj pierwszy konieczny krok”. LINK: https://joannakokoszkiewicz.pl/podcast/