Nie od dziś elementy psychologii sportu wykorzystywane są w biznesie i innych dziedzinach życia, w których istotne są: realizacja założonych celów, rywalizacja oraz radzenie sobie ze stresem. Zastosowanie odpowiednich narzędzi psychologicznych w rozwoju osobistym  pomaga w osiąganiu sukcesów w karierze zawodowej oraz pozwala na zbudowanie właściwego balansu pomiędzy pracą i życiem prywatnym.

Rekomendacje taktyków sportowych, w zakresie związanym z minimalizowaniem stresu, alokowaniem uwagi i adaptowaniem do zmian, wykorzystać można również z powodzeniem w obecnej sytuacji związanej z COVID19.

Z tego właśnie powodu, tym razem, Gościem Specjalnym Akademii Umiejętności Fundacji Business Boutique była Zofia Szawernowska -3-krotna Mistrzyni Świata w brazylijskim jiu jitsu, posiadaczka brązowego pasa, 6 złotych medali na mistrzostwach Europy, oraz wielokrotna Mistrzyni Polski, psycholog sportu, z sukcesem i pasją prowadząca Flow Academy.

Podsumowaniem tego inspirującego oraz intensywnego (zdalnego) spotkania było motto życiowe Zofii: “Nie chcę nic pod koniec modlitwy”, w którym zawarte są: Jej intencja do dzielenia się doświadczeniem oraz docenianie swojej pracy, pasji i naturalnie przychodzących sukcesów.

Zofio, jeszcze raz gorąco dziękujemy Ci za Twoją wiedzę i liczne rekomendacje, którymi zechciałaś się z nami podzielić!!

Uczestnikami tego zdalnego spotkania były Członkinie, Sympatyczki oraz 1 nowy Sympatyk Fundacji, którym również bardzo dziękujemy za pozytywną energię i aktywność. Ze spotkania na spotkanie przybywa nam nowych Sympatyków, z czego bardzo się cieszymy!!

Gorąco zachęcamy do dołączenia do naszego grona!!