“Doskonałe dopasowanie par mentorskich, zaufanie, otwartość, partnerskie relacje Mentor-Mentee, chęć dzielenia się wiedzą, umiejętność czerpania z doświadczeń, rozwój samoświadomości, pozytywna energia, inspirujące wnętrza, w których odbywały się mentoringowe sesje” – tak w “kilku słowach” opisać można Pierwszą Edycję Mentoringowego, cyklicznego programu Fundacji Business Boutique “POD RĘKĘ”, zainicjowaną we wrześniu 2019r., której podsumowanie odbyło się w Zachęcie – Narodowej Galerii Sztuki.

Gorąco dziękujemy wszystkim zaangażowanym i entuzjastycznie nastawionym do tego programu Mentorom & Mentees. Podziękowania kierujemy również do Zachęty, w której miały miejsce mentoringowe sesje.

Niespodzianką oraz Gościem Specjalnym podsumowania była Gosia Tchorzewska vel GoTekRysuje, która specjalnie dla nas narysowała „na żywo”, zapis spotkania w postaci „graphic wall”pt.” Z MENTORINGIEM „POD RĘKĘ” w Fundacji Business Boutique”.

A jeśli zainteresował Państwa nasz mentoringowy program i chcecie poznać szczegóły – zapraszamy do kontaktu i współpracy z nami.

Kolejna edycja rozpocznie się wkrótce.