Kochani,

trzy lata temu, rozpoczynając wspaniałą przygodę ze społeczno-mentoringowym projektem, zatytułowanym “Kobiety u progu kariery zawodowej”, pragnęliśmy (Członkinie, Ambasadorzy i Ambasadorki Fundacji) podzielić się doświadczeniami życiowymi i zawodowymi, z naszymi, młodszymi Koleżankami, wchodzącymi dopiero w zawodowy świat. Naszą intencją było zainspirowanie kobiet do odważnego działania, skutecznego realizowania swoich celów oraz aktywnego rozwijania swoich pasji. Dziś, jesteśmy dumni z faktu, że zrealizowaliśmy już III Edycję tego, misyjnego projektu oraz z tego, że ta inicjatywa, z roku na rok, przyciąga coraz więcej Sympatyczek, Ambasadorek i Uczestniczek.

Gorąco dziękuję wszystkim Uczestniczkom, Prelegentkom i Prelegentom oraz Gościom Specjalnym, których wystąpienia, z pewnością, na długo pozostaną w naszej pamięci.

Wyrazy podziękowania kieruję też do Partnerów projektu, którzy na co dzień identyfikują się z propagowanymi przez nas wartościami i wspierają nasze inicjatywy.

W tym roku naszymi Partnerami Strategicznymi byli:

Akademia Leona Koźmińskiego, Triumph International, UPC Polska oraz firma doradztwa personalnego KNAP Consultants.

Pozostali Partnerzy Wydarzenia:

Kiloutou Polska, Whirlpool Corporation, McDonald’s Polska, Coca-Cola HBC Polska, Lotte Wedel, kancelaria Raczkowski Paruch, NOWEL, Agencja Artystyczna Face Mariola Berg Agata Jakóbczak.

Patronat Medialny:

Radio KOLOR, Telewizja NOWA TV, Fokus TV.

Do zobaczenia na kolejnych edycjach!!

Pozdrawiam serdecznie,
Monika Knap,

Prezes Fundacji Business Boutique