Rok 2018 Fundacja Business Boutique rozpoczęła od spotkania roboczego, które dzięki uprzejmości Członkini Business Boutique Pani Katarzyny Szałek-Zielińskiej, odbyło się w dniu 9 stycznia w siedzibie firmy CEDC International w Warszawie.

Na spotkaniu omówiony został harmonogram i tematyka projektów, które Fundacja Business Boutique podejmie w bieżącym roku.

Gośćmi specjalnymi spotkania, zaproszonymi przez Panią Magdalenę Zdrenkę-Ciałkowską i Magazyn Madame, były Panie: Liliana Głąbczyńska-Komorowska – aktorka i producentka filmowa oraz Ela Kinowska – producentka filmowa. Panie opowiedziały o swoim najnowszym projekcie, filmie dokumentalnym: „Wajda i Ty”, prezentując przedpremierowo fragment tego dokumentu.

Miłą niespodzianką, przygotowaną przez CEDC International, była prezentacja, poprowadzona przez Pana Przemysława Matuszewskiego – Globalnego Ambasadora Marki Żubrówka – dzięki której, zgromadzone Panie mogły poznać tajniki komponowania drinków dla kobiet, bazujących na różnych odmianach tego trunku. Na koniec każda z Pań otrzymała miły upominek oraz certyfikat uczestnictwa w  w/w prezentacji.

Tak rozpoczęty rok na pewno będzie udany!!