„Employer Branding”, „Aktorskie Warsztaty Rozwoju Osobistego” oraz „Zasady pisania w Social Mediach” to tematy kwietniowego spotkania Fundacji Business Boutique, które odbyło się w Hotelu Westin w Warszawie.

Gościem Specjalnym wydarzenia była Maria Seweryn – Reżyser, Aktorka, była Dyrektor “Och Teatru”, która wzięła udział w rozmowie, prowadzonej przez Monikę Knap – Prezeskę Fundacji, na temat cyklu warsztatów aktorskich, które w maju Pani Maria poprowadzi dla Fundacji.

Partnerem spotkania był Polish Campus Marketing, reprezentowany przez Edytę Adamowicz – Business Development Manager, która opowiadała o PrintPeter – narzędziu employer branding’owym.

Prelegentkami wydarzenia były: Marta Jakowluk – Vice President, HR Director UPC, Sylwia Książek – Specjalistka ds projektów HR w UPC, które wspólnie zaprezentowały temat – ”Działania employer brandingowe – szansa czy wyzwanie dla działów HR”, a także Daria Andrews – Dyrektor Marketingu, Członek Zarządu Akademii L. Koźmińskiego, która podzieliła się z uczestniczkami swoimi doświadczeniami podczas prelekcji pt.: ”Zainteresować, zatrzymać, zaangażować czyli o pisaniu w Social Mediach”.

Wieczór był emocjonujący – kto nie dotarł niech żałuje.