„Emocje są potrzebne, nie należy się ich bać ani je wypierać, za to warto z nich korzystać i czerpać z pełni mądrości, którą skrywają. Dzięki intuicji odczuwasz intencje innych osób oraz panujące między nimi związki. Rozum opracowuje plany działania i tłumaczy co się wokół ciebie dzieje. Emocje dostarczają zaś energii do realizowania ambitnych planów intelektu. W dobrze nastrojonym umyśle rozum i uczucia są harmonijną rodziną, która razem świętuje sukcesy i wspiera się w trudnych chwilach”.

Cytując Profesora Rafała Ohme, zapraszamy do obejrzenia relacji z wydarzenia Fundacji, którym był inspirujący wykład Pana Profesora pt.” Mózg i emocje – krótka instrukcja obsługi”.

Dodatkową atrakcją spotkania była możliwość bezpośredniej rozmowy z naszym Prelegentem podczas mini bankietu, a także loteria wizytówkowa, z ciekawymi nagrodami.

Profesor Rafał Ohme jest ekspertem w dziedzinie emocji, światowym pionierem w obszarze neuronauki stosowanej, profesorem nadzwyczajnym w Szkole Biznesu na Uniwersytecie Stellenbosch w Kapsztadzie (RPA). Przez lata był związany z Instytutem Psychologii PAN oraz Uniwersytetami UMCS, SWPS (Polska) oraz Renmin w Pekinie (Chiny). Jest stypendystą Fulbrighta, laureatem nagród Prezydenta i Premiera RP.

Dziękujemy Panu Profesorowi, za to, że po raz kolejny zechciał uświetnić fundacyjne wydarzenie swoim pasjonującym wystąpieniem, a, zgromadzonym gościom za doskonałą energię oraz wspaniałą atmosferę tego wieczoru.

Dziękujemy również gorąco Partnerom tego Wydarzenia: Inemo, Neurohm, Digital emotions, Knap Consultants, Costa Coffee, Lotte Wedel, Avon, Gancia drink beauty.