Drodzy Sympatyczki i Sympatycy,

Zapraszam Was serdecznie, na pierwsze w tym roku spotkanie z cyklu Akademia Umiejętności Fundacji Business Boutique, która odbędzie się 28 stycznia w godzinach 18.00-20.00.

Poniżej prezentuję zakres tematyczny oraz BIO Prelegentek. Tym razem podejmiemy 3 tematy:

„Kobieta w nowej rzeczywistości – jak poradzić sobie z różnorodnością ról i wyzwań zawodowych”

– Skąd czerpać energię życiową i flow w czasach pandemii?

– Czego uczą nas nasze porażki?

– Z czym zmagałam się osobiście i co mi pomogło? – Wabi Sabi, Kintsugi, Schinrin-Yoku

– Dlaczego potrzebujemy dziś Disneya i Osborne’a?

Prelegentka : Monika Knap – Mentor, Ekspert i Praktyk ds. HR, Efektywności osobistej i Dobrostanu (Well-being) organizacji i pracowników. Od 15 lat CEO firmy doradczej KNAP Consultants, Executive Business Consultant – Well Bee – Effectiveness through Wellbeing; współpracująca z największymi międzynarodowymi korporacjami. Od przeszło 5 lat Prezeska i Entuzjastka Fundacji Business Boutique. Magister Wydziału Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego. Studia Podyplomowe „Pozytywna organizacja – well-being i zdrowie w miejscu pracy” Akademia L. Koźmińskiego, Certyfikowany Happiness Officer, Konsultant Insights Discovery, Management 3.0.. Certyfikowana przez Uniwersytet Otwarty/ Uniwersytet Warszawski w zakresie efektywności osobistej, komunikacji i psychologii twórczości. Sympatyczka idei Lifelong Learning. Marzycielka, Optymistka, Mama Maksia i Michalinki, z którymi wspólnie celebruje muzyczne i kulinarne pasje.

 „Co warto wiedzieć o sobie, żeby działać efektywniej?”

– Czym jest efektywność osobista oraz jakie są mity efektywności?

– Co warto wiedzieć o sobie, żeby działać efektywniej?

– Co może pomóc w ustalaniu priorytetów?

– Dlaczego warto próbować i popełniać błędy?

Prelegentka : Justyna Szydłowska – EMEA Supply Chain Manager, AVON. Członkini Fundacji Business Boutique, Ekspertka ds. Supply Chain & Analiz Biznesowych. Jest absolwentką Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie oraz Wydziału Zarządzania na Uniwersytecie Warszawskim. Od początku swojej kariery buduje ekspertyzę w obszarze, który ją interesuje, czyli różnych aspektach związanych z Zarządzaniem Łańcuchem Dostaw w skali międzynarodowej. Obecnie zajmuje się m.in. tworzeniem i egzekucją budżetów dla zapasów, a także wspieraniem partnerów biznesowych w transformacji biznesowej od strony analitycznej i procesowej, zarządzania zapasami czy optymalizacji zakupów. Równolegle od kilku lat realizuje się jako Lider. W codziennej pracy stawia na aktywne słuchanie, otwartość, pracę zespołową i zdobywanie uniwersalnych kompetencji. Chętnie korzysta z nowoczesnych technologii zwiększających efektywność zarządzania sobą i zespołem. W wolnym czasie lubi podróżować, grać w gry planszowe, DIY oraz poświęcać czas na rozwój.

„Czy warto być empatycznym w dzisiejszym świecie?”

– Empatia – Co to takiego i jak ją rozpoznać u siebie i innych?

– W jakich sytuacjach empatia pomaga lub przeszkadza w codziennym funkcjonowaniu?

– Czy możemy się jej nauczyć lub rozwinąć ją w sobie?

– Empatyczna komunikacja – Dlatego coraz częściej mówimy o niej w biznesie i w budowaniu relacji międzyludzkich?

Prelegentka : Iza Szaniawska – Starszy HR Business Partner w AVON. Członkini Fundacji Business Boutique, Ekspertka ds. Rozwoju Talentów. Jest partnerem HR dla zespołów globalnych. W codziennej pracy szczególnie interesują ją zagadnienia związane z rozwojem pracowników i efektywnością pracy zespołów. Chcąc coraz lepiej zrozumieć potrzeby motywacyjne i rozwojowe  pracowników angażuje się w różnorodne działania tj. kurs team coachingu, empatyczne przywództwo oraz prowadząc warsztaty. Bliska praca z biznesem to ciągła wzajemna nauka, ciekawe wyzwania i dynamiczne środowisko, które stale motywują ją do działania. Poza pracą uwielbia rozmowy ze swoimi nastoletnimi córkami. Pozytywne myślenie, dobra muzyka, zwierzęta, rower, kreatywne gotowanie to jej przepis na dobrą energię.

 

RSVP – na potwierdzenia Waszego uczestnictwa czekamy do dnia 25 stycznia, mailowo na adres: monika.knap@knap.biz.pl.

Informacje organizacyjne i warunki uczestnictwa:

Spotkanie odbędzie się na platformie Microsoft Teams.

Koszt biletu – 250 PLN brutto/ os.

Warunkiem uczestnictwa jest uiszczenie opłaty przed rozpoczęciem webinaru.

Bezkosztowa rezygnacja z udziału w warsztacie możliwa jest najpóźniej na 14 dni przed terminem. Po tym terminie możliwy jest udział w warsztacie innej wskazanej osoby pod warunkiem poinformowania organizatora.

Nieobecność na szkoleniu nie jest podstawą do zwrotu opłaty za szkolenie.

Fundacja Business Boutique zastrzega sobie prawo do zmiany terminu lub odwołania szkolenia.

Zakup biletu jest równoważny z akceptacją warunków uczestnictwa w szkoleniu.

Dla Członkiń i Ambasadorów Fundacji Business Boutique spotkanie jest bezpłatne.

WAŻNE: proszę, abyście naszykowali sobie kartki i długopisy…oraz świetne humory – z pewnością się przydadzą.

Do zobaczenia, Monika Knap Fundacja Business Boutique