Publikacje

MENTORING INTERWENCYJNY – POMOŻEMY Waszym Pracownikom BEZPIECZNIE przejść przez zmianę.

Niewykluczone, że w obliczu kryzysu, wywołanego COVID-19, Wasza Firma stanie przed koniecznością dokonania głębszych zmian organizacyjnych. Dzięki naszym, wieloletnim doświadczeniom, w zakresie prowadzenia programów typu:

MENTORING INTERWENCYJNY – POMOŻEMY Wam i Waszym Pracownikom BEZPIECZNIE przejść przez okres zmian, zapraszamy do współpracy – KNAP Consultants www.knap.biz.pl.

 

(promocja w ramach projektu Bazarek Business Boutique – Zachwalajmy nasze produkty).

„Outplacement – ważnym elementem employee journey” – rozmowa Michała Knap & Moniki Warzechy

Jaki wpływ, projekty typu „outplacement”, wywierają na, otoczenie biznesowe firmy, wizerunek organizacji na rynku, opinie pracowników, atrakcyjność firmy, jako potencjalnego pracodawcy?

W jaki sposób projekty typu „outplacement” wpisują się w politykę „brandingową”?

Jakiego typu wsparcia oczekują dziś osoby, które tracą pracę (zwłaszcza w dobie Covid-19)? W jakim stopniu projekty „outplacement” wychodzą naprzeciw tym oczekiwaniom?

Odpowiedzi odnajdą Państwo w rozmowie Moniki Warzechy – Senior HR Consultant w Oracle & Michała Knap – Partnera Zarządzającego firmy doradczej

KNAP Consultants, www.knap.biz.pl, specjalizującej się m.in. w projektach typu Outplacement, która jest jednym z Partnerów V Edycji wydarzenia

“Kobiety u progu kariery zawodowej”.

 

Zapraszamy do lektury (kliknij na fotkę).

WEBINARY Moniki Knap, CEO KNAP Consultants, WELL BEE – Effectiveness through Wellbeing – w #BAZAREKBusinessBoutique – Zachwalajmy nasze produkty

– “Doceń siebie i polub innych – jak rozwijać świadomość swoich mocnych stron i dlaczego warto czerpać z różnorodności?”,
– “Kobieta w nowej rzeczywistości – jak poradzić sobie z różnorodnością ról życiowych i wyzwań zawodowych?”, to webinary, które, w ramach celebrowania firmowych Walentynek, Dnia Kobiet oraz Dnia Kobiet i Mężczyzn proponuje Monika Knap, CEO KNAP Consultants, Well Bee Effectiveness through Wellbeing.
Czytaj dalej…

Doskonała marka modowa Ani Bogel-Malickiej – TRUE COLOR by Ann Bogel – w #BAZAREK Business Boutique – Zachwalajmy nasze produkty

“(…)W Fundacji Business Boutique bardzo się wspieramy, bo wierzymy, że to wzajemne wsparcie daje nam pozytywną energię, dzięki której tworzymy m.in. ciekawe projekty biznesowe. (…) Zapraszam Was serdecznie, do mojego świata marki modowej TRUE COLOR by Ann, na przygodę z modą slow fashion, do naszego butiku w Elektrowni Powiśle w Warszawie.(…)”. Czytaj dalej…

Luksusowa marka kosmetyczna i konsultacje u Agnieszki Luzarskiej w #BAZAREK Business Boutique – Zachwalajmy Nasze Produkty

“Już po raz drugi, mam przyjemność wziąć udział w inicjatywie Moniki Knap & Fundacji Business Boutique pt. “Bazarek Business Boutique – Zachwalajmy Nasze Produkty.

Dziś chcę opowiedzieć, co ciekawego może Was spotkać we współpracy ze mną, w świecie luksusowych, hypoalergicznych i bezpiecznych kosmetyków Mary Kay, w których zakochałam się od ich pierwszego użycia (…).”

Agnieszka Luzarska – Niezależna Dyrektor Sprzedaży Mary Kay, Członkini Fundacji Business Boutique.
Czytaj dalej…

Lekcje “Business English” z dr Ireną Turiańską w #BAZAREK Business Boutique – Zachwalajmy Nasze Produkty

“(…) Każda z nas potrzebuje wsparcia i zjednoczenia z innymi, działania we wspólnocie, dzielenia się tym, co cieszy i boli, co trudne i łatwe. Bycie częścią społeczności Fundacji Business Boutique upewnia mnie w przekonaniu, że nasza kobieca moc doskonali się we wzajemnym szacunku i wspieraniu się.

Znakomita akcja #ZachwalajmyNaszeProdukty, którą zapoczątkowała prezes fundacji Monika Knap, nieustannie płonący płomień  w naszej społeczności, pozwala pokazać nam, kobietom, świat, w którym spełniamy się zawodowo, uwydatnić nasze umiejętności, zainteresowania i pasje. (…)”

dr Irena Turiańska – Członkini Fundacji Business Boutique.

Czytaj dalej…

 

“Wspieramy się i doceniamy pracowników, czyli przepis na (nie tylko kobiecy) sukces w pracy” – Marta Stachniuk – Manager, People Field Leader, McDonald’s Polska

“(…) W nowej rzeczywistości kobiety stały się sobie bliższe niż kiedykolwiek wcześniej. Gdy czasy i przyszłość stały się niepewne, warto mieć na co dzień wsparcie w miejscu pracy, wybrać firmę, która kieruje się zasadami spójnymi z naszymi i dba o to, aby każdy czuł się w nim dobrze. Tak właśnie jest w McDonald’s, co potwierdzają nasze bohaterki, których historie są dobrym przykładem tego, jak pracodawca – na wielu płaszczyznach – może wspierać pracowników.(…)”

Serdecznie zapraszamy do lektury artykułu autorstwa jednego z Partnerów V Edycji projektu Fundacji Business Boutique “Kobiety u progu kariery zawodowej”.

(Czytaj dalej…)

“Słuchamy pracowników, dzięki nim jesteśmy mocni” – rozmowa z Beatą Janczur, wiceprezes Credit Agricole odpowiedzialną za pion HR

“(…) Sytuacja lockdownu zaskoczyła nas wszystkich. Pojawiły się nowe wyzwania, ale też mobilizacja zespołów, żeby utrzymać dotychczasową efektywność. Z upływem czasu widzimy, że to zaangażowanie w wielu obszarach było ogromne.

Przejście na pracę zdalną przebiegło bardzo sprawnie. Utrzymaliśmy ciągłość operacyjną i zapewniliśmy pracownikom bezpieczeństwo. Pracę zdalną mieliśmy już przetestowaną i wdrożoną w wielu zespołach przy okazji przeprowadzki do nowej siedziby centrali.(…)”

Serdecznie zapraszamy do lektury artykułu autorstwa jednego z Partnerów V Edycji projektu Fundacji Business Boutique “Kobiety u progu kariery zawodowej”.

Czytaj dalej…