Publikacje

Fundamenty skutecznego mentoringu – rozmowa z Michałem Płaczkiewiczem, Dyrektorem Działu Personalnego w Unum Życie TUiR S.A.

„(…)Aby móc rozwijać skuteczny mentoring, budować partnerskie relacje oparte na zaufaniu i dążyć do stałego rozwoju potrzeba odpowiedniej kultury. (…)”

Zapraszamy do lektury artykułu, w którym o zasadach skutecznego mentoringu, wypowiada się Michał Płaczkiewicz, Dyrektor Działu Personalnego w Unum Życie TUiR S.A, firmy, która jest Partnerem Strategicznym 3 edycji cross-biznesowego, ogólnopolskiego programu mentoringowego Fundacji Business Boutique “POD RĘKĘ”.

APETYT NA ŻYCIE – Członkinie Fundacji Business Boutique inspirują z okazji DNIA KOBIET

Z okazji Dnia Kobiet, dbając o nasz kobiecy dobrostan, chcemy zwrócić Waszą uwagę na ważny aspekt, jakim jest zdrowie psychiczne i związany z życiem w dzisiejszych, niełatwych, pandemicznych warunkach, stres.

Z misją wpłynięcia na poprawę sytuacji, chcemy podzielić się z Wami naszymi, sprawdzonymi przepisami na przeciwdziałanie stresowi, osiąganie harmonii oraz zdrowy apetyt na życie, w erze New Normal.

Bohaterkami artykułu są nasze 4 Członkinie:

  • Marta Jakowluk, Vice-President, HR Director UPC/Liberty Global,
  • Aleksandra Makowska, GDP Responsible Person, CQA Specialist Poland & Baltics Baxter,
  • Anna Kiełczewska, Manager, Talent Leader McDonald’s Polska oraz
  • Monika Knap, Prezeska Fundacji Business Boutique, CEO firmy doradczej KNAP Consultants, WELL-BEE Effectiveness through Wellbeing, Happiness Manager.

Zapraszamy do lektury.

MENTORING INTERWENCYJNY – POMOŻEMY Waszym Pracownikom BEZPIECZNIE przejść przez zmianę.

Niewykluczone, że w obliczu kryzysu, wywołanego COVID-19, Wasza Firma stanie przed koniecznością dokonania głębszych zmian organizacyjnych. Dzięki naszym, wieloletnim doświadczeniom, w zakresie prowadzenia programów typu:

MENTORING INTERWENCYJNY – POMOŻEMY Wam i Waszym Pracownikom BEZPIECZNIE przejść przez okres zmian, zapraszamy do współpracy – KNAP Consultants www.knap.biz.pl.

 

(promocja w ramach projektu Bazarek Business Boutique – Zachwalajmy nasze produkty).

„Outplacement – ważnym elementem employee journey” – rozmowa Michała Knap & Moniki Warzechy

Jaki wpływ, projekty typu „outplacement”, wywierają na, otoczenie biznesowe firmy, wizerunek organizacji na rynku, opinie pracowników, atrakcyjność firmy, jako potencjalnego pracodawcy?

W jaki sposób projekty typu „outplacement” wpisują się w politykę „brandingową”?

Jakiego typu wsparcia oczekują dziś osoby, które tracą pracę (zwłaszcza w dobie Covid-19)? W jakim stopniu projekty „outplacement” wychodzą naprzeciw tym oczekiwaniom?

Odpowiedzi odnajdą Państwo w rozmowie Moniki Warzechy – Senior HR Consultant w Oracle & Michała Knap – Partnera Zarządzającego firmy doradczej

KNAP Consultants, www.knap.biz.pl, specjalizującej się m.in. w projektach typu Outplacement, która jest jednym z Partnerów V Edycji wydarzenia

“Kobiety u progu kariery zawodowej”.

 

Zapraszamy do lektury (kliknij na fotkę).

WEBINARY Moniki Knap, CEO KNAP Consultants, WELL BEE – Effectiveness through Wellbeing – w #BAZAREKBusinessBoutique – Zachwalajmy nasze produkty

– “Doceń siebie i polub innych – jak rozwijać świadomość swoich mocnych stron i dlaczego warto czerpać z różnorodności?”,
– “Kobieta w nowej rzeczywistości – jak poradzić sobie z różnorodnością ról życiowych i wyzwań zawodowych?”, to webinary, które, w ramach celebrowania firmowych Walentynek, Dnia Kobiet oraz Dnia Kobiet i Mężczyzn proponuje Monika Knap, CEO KNAP Consultants, Well Bee Effectiveness through Wellbeing.
Czytaj dalej…

Doskonała marka modowa Ani Bogel-Malickiej – TRUE COLOR by Ann Bogel – w #BAZAREK Business Boutique – Zachwalajmy nasze produkty

“(…)W Fundacji Business Boutique bardzo się wspieramy, bo wierzymy, że to wzajemne wsparcie daje nam pozytywną energię, dzięki której tworzymy m.in. ciekawe projekty biznesowe. (…) Zapraszam Was serdecznie, do mojego świata marki modowej TRUE COLOR by Ann, na przygodę z modą slow fashion, do naszego butiku w Elektrowni Powiśle w Warszawie.(…)”. Czytaj dalej…

Luksusowa marka kosmetyczna i konsultacje u Agnieszki Luzarskiej w #BAZAREK Business Boutique – Zachwalajmy Nasze Produkty

“Już po raz drugi, mam przyjemność wziąć udział w inicjatywie Moniki Knap & Fundacji Business Boutique pt. “Bazarek Business Boutique – Zachwalajmy Nasze Produkty.

Dziś chcę opowiedzieć, co ciekawego może Was spotkać we współpracy ze mną, w świecie luksusowych, hypoalergicznych i bezpiecznych kosmetyków Mary Kay, w których zakochałam się od ich pierwszego użycia (…).”

Agnieszka Luzarska – Niezależna Dyrektor Sprzedaży Mary Kay, Członkini Fundacji Business Boutique.
Czytaj dalej…