Publikacje

Zarządzanie różnorodnością w CEMEX Polska – o głównych filarach firmy wypowiada się Iwona Wojtasik, VP, Dyrektor Zarządzania Ludźmi i Organizacją CEMEX Polska

“(…)W maju 2021 roku w ramach badania Diversity IN CHECK przeprowadzanego przez Forum Odpowiedzialnego Biznesu (Koordynatora Karty Różnorodności w Polsce), CEMEX znalazł się na liście Pracodawców najbardziej zaawansowanych w zakresie zarządzania różnorodnością i inkluzji w Polsce. Wyróżnienie to stanowi potwierdzenie poziomu dojrzałości firmy w zakresie zarządzania różnorodnością i budowania włączającej organizacji.(…)”

Niniejszym fragmentem zapraszamy do lektury artykułu, w którym o włączającej kulturze organizacyjnej, wpływającej na zaangażowanie Pracowników firmy, wypowiada się Iwona Wojtasik, VP, Dyrektor Zarządzania Ludźmi i Organizacją CEMEX Polska, firmy, która jest Partnerem 3 edycji cross-biznesowego, ogólnopolskiego programu mentoringowego Fundacji Business Boutique “POD RĘKĘ”.

Fundamenty skutecznego mentoringu – rozmowa z Michałem Płaczkiewiczem, Dyrektorem Działu Personalnego w Unum Życie TUiR S.A.

„(…)Aby móc rozwijać skuteczny mentoring, budować partnerskie relacje oparte na zaufaniu i dążyć do stałego rozwoju potrzeba odpowiedniej kultury. (…)”

Zapraszamy do lektury artykułu, w którym o zasadach skutecznego mentoringu, wypowiada się Michał Płaczkiewicz, Dyrektor Działu Personalnego w Unum Życie TUiR S.A, firmy, która jest Partnerem Strategicznym 3 edycji cross-biznesowego, ogólnopolskiego programu mentoringowego Fundacji Business Boutique “POD RĘKĘ”.

APETYT NA ŻYCIE – Członkinie Fundacji Business Boutique inspirują z okazji DNIA KOBIET

Z okazji Dnia Kobiet, dbając o nasz kobiecy dobrostan, chcemy zwrócić Waszą uwagę na ważny aspekt, jakim jest zdrowie psychiczne i związany z życiem w dzisiejszych, niełatwych, pandemicznych warunkach, stres.

Z misją wpłynięcia na poprawę sytuacji, chcemy podzielić się z Wami naszymi, sprawdzonymi przepisami na przeciwdziałanie stresowi, osiąganie harmonii oraz zdrowy apetyt na życie, w erze New Normal.

Bohaterkami artykułu są nasze 4 Członkinie:

  • Marta Jakowluk, Vice-President, HR Director UPC/Liberty Global,
  • Aleksandra Makowska, GDP Responsible Person, CQA Specialist Poland & Baltics Baxter,
  • Anna Kiełczewska, Manager, Talent Leader McDonald’s Polska oraz
  • Monika Knap, Prezeska Fundacji Business Boutique, CEO firmy doradczej KNAP Consultants, WELL-BEE Effectiveness through Wellbeing, Happiness Manager.

Zapraszamy do lektury.

MENTORING INTERWENCYJNY – POMOŻEMY Waszym Pracownikom BEZPIECZNIE przejść przez zmianę.

Niewykluczone, że w obliczu kryzysu, wywołanego COVID-19, Wasza Firma stanie przed koniecznością dokonania głębszych zmian organizacyjnych. Dzięki naszym, wieloletnim doświadczeniom, w zakresie prowadzenia programów typu:

MENTORING INTERWENCYJNY – POMOŻEMY Wam i Waszym Pracownikom BEZPIECZNIE przejść przez okres zmian, zapraszamy do współpracy – KNAP Consultants www.knap.biz.pl.

 

(promocja w ramach projektu Bazarek Business Boutique – Zachwalajmy nasze produkty).

„Outplacement – ważnym elementem employee journey” – rozmowa Michała Knap & Moniki Warzechy

Jaki wpływ, projekty typu „outplacement”, wywierają na, otoczenie biznesowe firmy, wizerunek organizacji na rynku, opinie pracowników, atrakcyjność firmy, jako potencjalnego pracodawcy?

W jaki sposób projekty typu „outplacement” wpisują się w politykę „brandingową”?

Jakiego typu wsparcia oczekują dziś osoby, które tracą pracę (zwłaszcza w dobie Covid-19)? W jakim stopniu projekty „outplacement” wychodzą naprzeciw tym oczekiwaniom?

Odpowiedzi odnajdą Państwo w rozmowie Moniki Warzechy – Senior HR Consultant w Oracle & Michała Knap – Partnera Zarządzającego firmy doradczej

KNAP Consultants, www.knap.biz.pl, specjalizującej się m.in. w projektach typu Outplacement, która jest jednym z Partnerów V Edycji wydarzenia

“Kobiety u progu kariery zawodowej”.

 

Zapraszamy do lektury (kliknij na fotkę).

WEBINARY Moniki Knap, CEO KNAP Consultants, WELL BEE – Effectiveness through Wellbeing – w #BAZAREKBusinessBoutique – Zachwalajmy nasze produkty

– “Doceń siebie i polub innych – jak rozwijać świadomość swoich mocnych stron i dlaczego warto czerpać z różnorodności?”,
– “Kobieta w nowej rzeczywistości – jak poradzić sobie z różnorodnością ról życiowych i wyzwań zawodowych?”, to webinary, które, w ramach celebrowania firmowych Walentynek, Dnia Kobiet oraz Dnia Kobiet i Mężczyzn proponuje Monika Knap, CEO KNAP Consultants, Well Bee Effectiveness through Wellbeing.
Czytaj dalej…