🌷🍭🍓Jakie jest Twoje motto?
Moim mottem na 2020 rok są słowa „Niemożliwe jest tylko jedną z opcji”. A przez całe życie prowadzą mnie słowa mojego ukochanego ś.p. Taty: „Bo jak nie Ty, to kto?”. Staram się również przekazywać takie podejście moim dzieciom. To również dewiza w moim nowym prywatnym biznesie.

🌷🍭🍓Twoje wartości?
Bycie w zgodzie z samą sobą, autentyczność, pasja, odwaga, uczciwość i szacunek, a fundamentem do wszystkiego jest rodzina i moi najbliżsi, na których wiem, że zawsze mogę liczyć.

🌷🍭🍓Które ze spotkań Fundacji było dla Ciebie najciekawsze? Dlaczego?
Myślę, że najwięcej czerpałam ze spotkań, podczas których mogłam dawać coś innym. Taką okazją było spotkanie dedykowane Fundacji Ronalda McDonalda, podczas którego wsparliśmy akcję „Nie nowotworom u dzieci”.

🌷🍭🍓Co daje Ci bycie w naszym gronie?
Do Fundacji Business Boutique dołączyłam pod koniec 1-go roku jej działalności. Zbiegło się to z moimi 40tymi urodzinami, które faktycznie były dla mnie znamienne. Poświęciłam wówczas sporo czasu na poznanie mnie samej, moich potrzeb i motywacji. Spotkania w gronie Fundacji wzbogaciły i uzupełniły moje życie i nadal taką mają rolę. Fundacja Business Boutique to kontakt z przedsiębiorczyniami, kobietami z pasją, ciekawymi osobowościami. Fundacja Business Boutique to grono życzliwych osób, otwartych na nowe, ciekawych drugiej osoby.

🌷🍭🍓Czym jest dla Ciebie kobiecość?
Kobiecość to siła i odwaga, ale jednocześnie wrażliwość. Kobiecość to otwartość na drugiego człowieka, ale i pewna tajemniczość.

O autorze - Magdalena Budziszewska

Ukończyła Wydział Nauk Ekonomicznych Uniwersytetu Szczecińskiego. Absolwentka Chartered Institute of Marketing.

Przez ponad 10 lat była związana z firmami telekomunikacyjnymi, m.in. z Polkomtel S.A., gdzie odpowiadała za CRM oraz programy lojalnościowe, pracowała również jako Marketing Manager w McDonald’s Polska.

Pasjonatka swojej profesji. Odpowiadała za strategię marki McDonald’s. Zajmowała się również komunikacją śniadań (nagroda EFFIE za najbardziej efektywną kampanię reklamową), wprowadzeniem marki McCafe na rynek polski, a także komunikacją marki McDonald’s jako pracodawcy. W 2015 roku z sukcesem przeprowadziła kampanię brandową pod hasłem „Mam Smaka na Maka”. Współautorka pierwszej kampanii na Instagramie #MAMSMAKANAMAKA wyróżnionej za najlepszy rezultat na świecie.

Prywatnie mężatka, mama trójki dzieci. W przeszłości pasjonatka żeglarstwa, uczestniczka Szczecińskiej Szkoły pod Żaglami. Teraz jej główne hobby to bieganie (ma na swoim koncie kilka maratonów i półmaratonów).