🌷🍭🍓Jakie są Twoje wartości?
Cenię bardzo ludzi, którzy kierują się w życiu wartościami i są im wierni. Myślę, że to nas od siebie odróżnia i czyni wyjątkowymi. Sama mam wiele wartości bardzo dla mnie ważnych, ale stawiam głównie na autentyczność i spójność, bo one wyznaczają jakim jestem człowiekiem i co jest dla mnie ważne. Bardzo istotne są dla mnie miłość i przyjaźń, które nie są dane każdemu, ale kto ma to szczęście ich doświadczyć ten może czuć prawdziwą radość w sercu.

🌷🍭🍓Jesteś w grupie osób najdłużej współtworzących DNA Fundacji – co wchodzi w jego skład, Twoim zdaniem?
DNA Fundacji, to autentycznośc kobiet, które je tworzą oraz ich różnorodne doświadczenia życiowe oraz prawdziwe historie i energia, którą dzielimy się wzajemnie.Każde spotkanie jest inne, z każdego coś innego wynosimy dla siebie, ale razem możemy przenosić góry i to chyba jes dla nas najważniejsze i stanowi DNA Fundacji.

🌷🍭🍓Jaki temat podjęty przez Fundację zainspirował Cię najbardziej, a kogo Ty zainspirowałaś i w jakim obszarze?
W ciągu tych 5 lat działania Fundacji gościliśmy wielu znakomitych gości, którzy nas nieustannie inspirowali. Myślę jednak, że mnie najbardziej interesują tematy, gdzie to my – kobiety doświadczone możemy dzielić się swoimi doświadczeniami z młodszym pokoleniam i inspirować do działania. Dlatego „Kobiety u progu kariery zawodowej” oraz „Pod Rękę” to są projekty Fundacji, które z mojej perspektywy są bardzo intersujące.

🌷🍭🍓Jakie jest Twoje motto?
Judith Viorst powiedziała „Jeśli chcesz w życiu zrobić milowy krok do przodu, to pomyśl najpierw co jesteś w stanie dla tego kroku poświęcić”. W życiu każdy sukces ma swoją cenę, każda zmiana pociąga za sobą jakieś straty. Bez tego jednak nie można iść do przodu i mam tego pełną świadomość.

🌷🍭🍓Czym jest dla Ciebie kobiecość?
Dla mnie to energia, którą emanujemy ze środka i roztaczamy wokół siebie, to świadomość jaką jestem i jaką chce być.

Bardzo dziękujemy za tę chwilę refleksji.

Więcej informacji o naszej 5letniej historii, w tym naszych Mentoringowych & Społecznych projektach dla kobiet, przeczytać można na tej stronie w zakładce „Projekty cykliczne”.

O autorze - Marzena Budziszewska-Pettyn

Od ponad 20 lat pracuje jako HR Business Partner w międzynarodowych organizacjach. Początkowo pełniła tę funkcję w firmie Ericsson, następnie w Microsofcie, gdzie w ostatnim czasie pracowała jako HR Manager na Europę Środkowo-Wschodnią w europejskiej centrali firmy w Monachium. W 2013 roku dołączyła do zespołu De Lage Landen Leasing Polska, gdzie została dyrektorem personalnym na Europę Środkowo-Wschodnią. Odpowiedzialna jest m.in. za wdrażanie zmian organizacyjnych w ramach grupy DLL, komunikację wewnętrzną, a także za budowanie działu HR jako strategicznego partnera biznesowego w regionie.

Od lat z dużym sukcesem prowadzi projekty dotyczące zmian w organizacji, zarządzania talentami i budowania zaangażowania pracowników, a także związane z planami sukcesyjnymi. Funkcję dyrektora działu personalnego postrzega jako partnera biznesowego, który jednocześnie odpowiedzialny jest za inicjowanie zmian w organizacji. HR traktuje jako dziedzinę interdyscyplinarną, wymagającą ciągłego zdobywania wiedzy z różnych obszarów.

Jej mentorami byli i są przede wszystkim ludzie z obszaru biznesu. Z ich różnorodnych doświadczeń i odmiennego postrzegania celów biznesowych czerpie wiedzę i inspirację do dalszych działań.

Sama również jest certyfikowanym mentorem i coachem (Institute of Leadership and Management), a także wykładowcą w obszarze zarządzania zasobami ludzkimi na uczelni SWPS.

Absolwentka Wydziału Prawa i Administracji UW, Studiów Podyplomowych z Prawa Pracy oraz Executive MBA Francuskiego Instytutu Zarządzania.Posiada certyfikację MBTI, Thomas International PPA/JOB, Feedback 360.

Prywatnie: mężatka, mama Natalii i Marcina.