• Twoje wartości? To przede wszystkim prawda, której siła mnie chroni i wspiera na różnych etapach mego życia. Dzięki prawdzie z łatwością odkrywam kolejne wartości, które nawigują mnie przez życie – miłość, spokój i harmonię.
  • Czym jest dla Ciebie kobiecość?Kobiecość to świadomość siebie, swoich potrzeb, ale również otoczenia. To branie odpowiedzialności za swoje decyzje, które mogą wpłynąć na innych i ich decyzje. Kobiecość to wewnętrzne ciepło i światło oraz wola, aby kochać siebie i innych bez względu na okoliczności. Kobiecość to czułość i piękno w codzienności.
  • Twoje motto?Najważniejszy jest cel przed oczami i intencja w sercu.
  • Dlaczego dołączyłaś do naszej społeczności Członkiń? Dołączyłam do społeczności Członkiń, aby móc ją współtworzyć, dzielić się swoim życiowym i zawodowym doświadczeniem, aby było nam i innym lepiej i piękniej oraz aby czerpać radość i inspirację z obcowania z osobami, które są emanacją prawdziwej kobiecości i chcą być nie tylko dla siebie, ale również dla innych.
  • Dlaczego warto podejmować i rozwijać takie inicjatywy jak Fundacja Business Boutique? Inicjatywy takie jak Fundacja Business Boutique są  niezbędne w świecie zmiany, rozproszenia i powierzchownych działań, ponieważ są źródłem organicznej inspiracji i przyczyniają się do budowania wspólnoty opartej na prawdziwym zaangażowaniu, sile indywidualnych osób, które wzajemnie motywują się do działania i mają realny wpływ na to jak może wyglądać dalszy i bliższy świat wokół nas.