• Moje wartości:

Rodzina, dzięki której czuje się kochana i zawsze mogę liczyć na wsparcie. Jest ze mną na dobre i na złe i akceptuje mnie w pełni z całym pakietem zalet i wad. Dzięki niej czuję się wolna, a wolność to dla mnie druga najważniejsza wartość.

  • Czym jest dla mnie kobiecość:
Dla mnie kobiecość to świadomość siebie.Kobieta, która akceptuje siebie mentalnie i cieleśnie w pełni wykorzystuje potencjał swojej kobiecości.

Kobiecość może przyjmować różne cechy psychiczne jak i fizyczne – pomimo stereotypowego podejścia do tego słowa może ono przyjmować różne znaczenie w zależności od kobiety. Ile kobiet, tyle rodzajów kobiecości, które są zgodne z wyznawanymi indywidualnie wartościami.

  • Moje motto:
Największym wrogiem bycia naturalnym jest chęć za wszelką cenę bycie naturalnym, a także: Nigdy nie ma dość czasu, żeby zrobić wszystko, ale zawsze jest dość czasu, aby zrobić to co najważniejsze.
  • Które ze spotkań Fundacji było najciekawsze:

Spotkania organizowane przez Fundację Business Boutique mogę porównać do bombonierki z moimi ulubionymi czekoladkami. Każdego dnia mam ochotę na inną, chociaż uwielbiam je wszystkie… to trochę zależy od nastroju, po prostu od dnia… najważniejsze, że mam wybór. Wybór, który dają mi również warsztaty Fundacji. Są urozmaicone i różnorodne. Stworzone z myślą o kobietach – bo przecież my kobiety lubimy mieć wybór 🙂 Jest jednak jedno, które zrobiło na mnie wyjątkowe wrażenie. Smak tej czekoladki pamiętam do dzisiaj i często wspominam o nim w różnych dyskusjach ze znajomymi. Było  to spotkanie z Rafałem Ohme, którego krótkie wykłady o Emo sapiens i neuronauce zainspirowały mnie do pogłębiania swojej wiedzy z zakresu zarządzania swoimi emocjami i korzystania z kobiecej intuicji. Obecnie jestem w trakcie czytania księżki jego autorstwa pt “Emo sapiens harmonia emocji i rozumu”.

  • Co szczególnie cenisz w FBB jako członkini.
W życiu bardzo cenię sobie możliwości. Natomiast jeszcze bardziej cenię sobie kiedy ktoś tworzy możliwości dla innych…
Gdzie mam możliwość  poznać wspaniałe, silne i inspirujące kobiety? Gdzie mam możliwość networkingu, wymiany poglądów czy dzielenia się wiedzą zarówno tą merytoryczną jak i praktyczną – życiową? Gdzie mam możliwość spotkań, które dają mi moc i inspirują do rozwoju osobistego?
Te wszystkie możliwości dostałam w Fundacji Business Boutique. Dlatego Fundację pomimo wielu wspaniałych zalet przede wszystkim cenię za możliwości, które daje nam – kobietom, chcącym dbać o swoje wewnętrzne piękno.

O autorze - Aleksandra Makowska

CQA Specialist Baxter Polska

Farmaceutka, od 15 lat związana z zapewnianiem jakości w w branży farmaceutycznej.

Poprzednio pracowała w  firmach: Amgen, Omega Pharma, Chiesi, wdrażając i udoskonalając systemy jakości związane z dystrybucją produktów leczniczych i wyrobów medycznych.

Absolwentka Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego oraz studiów podyplomowych z Metrologii chemicznej oraz Nauczania Chemii w liceach na Uniwersytecie Warszawskim.

Prywatnie mama dwóch córeczek. Jej pasja to muzyka pod każdą  postacią. Zakochana w tańcach latynoamerykański i zumbie.