🌷🍭🍓Jakie są Twoje wartości?

Jest ich trochę, ale z pewnością wśród tych najważniejszych wymieniłabym głęboko rozumianą miłość, bogactwo wewnętrzne, sens i…poczucie humoru-dystans 🙂

🌷🍭🍓Czym jest dla Ciebie kobiecość?

Kobiecość to dla mnie wewnętrzna siła i mądrość. Łączy się dla mnie również z akceptacją i lubieniem siebie oraz dbaniem o siebie wewnętrznie i zewnętrznie.

🌷🍭🍓Twój Symbol – dlaczego ten?

(…) – wielokropek w nawiasach. Można w nim zmieścić i opisać całe piękno życia, a jednocześnie jest on pewną tajemnicą i niedopowiedzianą formą, czymś co mogło być nie ujęte, ale z drugiej strony kto wie, czy nie bardzo ważne.

🌷🍭🍓Które ze spotkań Fundacji uważasz za najciekawsze, dlaczego?

Uważam, że najciekawsze spotkania Fundacji to te, które jeszcze przed nami:) Członkinie Fundacji z Moniką na czele za każdym razem stawiają sobie coraz wyżej poprzeczkę, więc jestem przekonana, że każde kolejne inicjatywy (nawet te cykliczne, które już trwają) będą niezwykle interesujące i coraz lepsze!

🌷🍭🍓Co daje Ci nasza społeczność?

Cieszę się, że do niej należę. Daje mi ona poczucie wsparcia, zrozumienia, możliwość wymiany ciekawych spostrzeżeń, po prostu zapewnia mi ona możliwość rozwoju osobistego.

Alicjo, bardzo dziękujemy. 🔜🔜 Stay tuned!! Na kolejne posty w tym cyklu zapraszamy już niebawem!!

#5UrodzinowychPytań
#PoznajNAS #FundacjaBusinessBoutique
#BeLikeBB #Mamy5LAT #CELEBRUJzNami