🍭Która z inicjatyw Fundacji Business Boutique była dla Ciebie najważniejsza? Dlaczego?

Zdecydowanie „Kobiety u progu kariery zawodowej”. Jest to inicjatywna, która spowodowała, że dołączyłam do Fundacji, bowiem nastawiona jest nie tylko na kobiety spełnione w karierze oraz życiu społecznym, ale także na kobiety stawiające pierwsze kroki w życiu zawodowym.

A także: IV, zeszłoroczne, urodziny Fundacji z charytatywnym elementem dedykowanym Fundacji Ronalda McDonalda.

Jestem z Krakowa, gdzie powstał kilka lat temu pierwszy dom Ronalda McDonalda, dla rodzin dzieci przebywających w szpitalu. Drugi taki dom powstaje obecnie w Warszawie (i oby było ich coraz więcej). Wiemy, że bez wsparcia finansowego – tak istotne działania mogą ulec przesunięciu w czasie.

Dzięki Fundacji Business Boutique, po raz drugi (po fundacyjnej inicjatywie o nazwie “Piknik rodzinny”) mogłyśmy wesprzeć budowę “małym w oczach świata”, ale “ogromnym w oczach malutkich dzieci” wsparciem finansowym.

🍭Dlaczego warto dołączyć do Fundacji Business Boutique?

Nigdy wcześniej tj. przed dołączeniem do tej Fundacji nie myślałam, że może być w Polsce Fundacja dla wspaniałych kobiet w różnym wieku, chcących na każdym etapie swojego życia próbować czegoś nowego z taką energią i siłą, która jest inspirująca i motywująca.

Warta podkreślenia jest różnorodność kobiet, które z Fundacją są związane.

🍭Czym jest dla Ciebie kobiecość?

To poczucie własnej samooceny, samorealizacja i samospełnienie.

🍭Twój symbol?

Inspirują mnie kobiety w adwokaturze, w zawodzie zdominowanym przez mężczyzn. Ostatnio prym wiodą w nim kobiety, co mnie cieszy. Realizacja wielu zadań w tym samym czasie – to symbol wielu kobiet sukcesu.

Łucjo, bardzo dziękujemy!!

Na kolejne posty w tym cyklu zapraszamy już niebawem!! 🔜🔜Stay tuned!! Więcej informacji o naszej działalności na: www.bboutique.eu

#ZAPRASZAMYdoNAS

O autorze - Dr Łucja Kobroń-Gąsiorowska

Jest specjalistą z zakresu polskiego i międzynarodowego prawa pracy oraz ekspertem Polskiej Izby Motoryzacji.

Partner w kancelarii NCKG adwokaci. Adiunkt w Instytucie Prawa, Administracji i Ekonomii na Uniwersytecie Pedagogicznym w Krakowie.

Specjalizuje się w postępowaniach sądowych.
Autorka kilkudziesięciu publikacji z zakresu prawa pracy, ubezpieczeń społecznych oraz postępowań sądowych dotyczących szkód komunikacyjnych.

Autorka licznych publikacji prasowych w tym dla: Rzeczpospolita, Dziennik Gazeta Prawna, Prawo.pl