🌷Najważniejsza, dla Ciebie, inicjatywa Fundacji Business Boutique?

“Kobiety u progu kariery zawodowej”! bo dzięki temu projektowi się poznaliśmy, ale przede wszystkim dlatego, że pozwoliła mi dostrzec kobiecą jedność i siłę wsparcia. Dość przełomowe to było dla mnie odkrycie i sporo zmieniło w moim postrzeganiu.

🌷Co cenię w Fundacji Business Boutique?

Energię! Tę skumulowaną bombę kobiecej dobrej energii, która towarzyszy każdemu spotkaniu i utrzymuje się jeszcze długi po.

🌷Jakie są Twoje wartości?

Wolność – w rozumieniu wolności dokonywania wyborów, własnych poszukiwań i nieskrępowanych myśli, wolność w samorealizacji.
Bliskość – szczególnie tych, którzy są dla mnie naprawdę ważni. Ale ludzie w ogóle stanowią dla mnie wartość ogromną.
Szacunek – dla siebie, dla bliskich i dla wyborów, których dokonuje.
Radość z życia – nie powiem optymizm, bo nie do końca o to chodzi. Raczej o znalezienie tych małych radości nawet w sytuacjach trudnych.
Wiara – w ludzi, w siebie, w przychylność losu w miłość wreszcie.

🌷Czym jest dla ciebie kobiecość?

Jeśli miałabym wskazać jedną cechę, która kojarzy mi się z kobiecością to byłaby wrażliwość. Przy czym wrażliwość rozumiana jako siła, nie słabość. Wrażliwość, która pozwala dostrzegać więcej i czuć więcej. Więcej rozumieć i bardziej dążyć do zrozumienia. Wrażliwość, która nadaje wszystkiemu dodatkowych barw i sprawia, że życie nie jest zero jedynkowo czarno-białe.

🌷Twój symbol?

Nie mam jednego symbolu, który uznałabym za swój. Lubię ukryte znaczenia, które się pod nimi kryją i lubię swobodę w ich interpretacji. Jeśli miałabym wskazać ten, który najczęściej pojawia się w moim życiu, byłyby to gwiazdy.

Dario, świetne podsumowanie, bardzo Ci dziękujemy!! Na kolejne posty w tym cyklu zapraszamy już niebawem!! 🔜🔜Stay tuned!

O autorze - Daria Andrews

Wcześniej, przez 13 lat, Dyrektor Marketingu Akademii Leona Koźmińskiego, Członek Zarządu Kozminski Business Hub.

Manager z ponad 15 letnim doświadczeniem. Przez 11 lat na stanowisku Dyrektora Biura Marketingu Akademii Leona Koźmińskiego aktywnie i kreatywnie uczestniczyła w tworzeniu i aktualizacji strategii uczelni, jej misji oraz wyznaczaniu drogi rozwoju. Zarządzała komunikacją marketingową uczelni w wymiarze krajowym i międzynarodowym, procesem rekrutacji oraz wsparcia studentów.

Współtwórca i członek zarządu Kozminski Business Hub, którego celem jest wsparcie nowych i istniejących biznesów w oparciu o doświadczenie doradczo – mentorskie uczelni.

Od 2016 roku członek zarządu Stowarzyszenia PR i Promocji Uczelni Polskich PROM.

Zafascynowana nowymi technologiami. Prywatnie matka i szczęśliwa posiadaczka psa rasy nieustalonej. Czas wolny poświęca na podróże, malarstwo i ceramikę artystyczną.