“(…)W Fundacji Business Boutique bardzo się wspieramy, bo wierzymy, że to wzajemne wsparcie daje nam pozytywną energię, dzięki której tworzymy m.in. ciekawe projekty biznesowe. (…) Zapraszam Was serdecznie, do mojego świata marki modowej TRUE COLOR by Ann, na przygodę z modą slow fashion, do naszego butiku w Elektrowni Powiśle w Warszawie.(…)” – to fragment z poniższego materiału filmowego, w którym wypowiada się Anna Bogel – Malicka – założycielka marki modowej TRUE COLOR by Ann, Członkini Fundacji Business Boutique, uczestnicząca w naszym projekcie “Bazarek Business Boutique – Zachwalajmy nasze produkty”.
3 krotnie nominowana do tytułu Bizneswoman Roku (Sukces Pisany Szminką). Jej marka znalazła się wśród top 15 marek modowych wg Polskiej Akademii Mody. Związana z organizacjami wspierającymi start-upy i przedsiębiorczość.
Wcześniej, 15 lat, zarządzała strategiami marketingowymi największych polskich marek (Ptasie Mleczko, Żywiec Zdrój, Wedel) w biznesach lokalnych i globalnych (Danone, Lotte Wedel, Unilever), także na rynku CEE. Kocha marketing i budowanie efektywnych strategii marketingowych, jest ekspertem branży FMCG, buduje swą ekspertyzę w branży slow fashion.
Serdecznie zapraszamy do butiku Ani oraz kontaktu z Nią: OFFICE@TRUECOLOR.PL https://www.truecolor.pl.
Pozdrawiamy, Fundacja Business Boutique.