COCA COLA HELLENIC CUP – JEDNA INICJATYWA A WIELE KORZYŚCI

Od kilku lat, w drugim kwartale roku, w firmie Coca-Cola HBC Polska wzrasta wola walki, pracy zespołowej, chęć zwycięstwa i ogromna radość! A wszystko to dzięki ogólnofirmowej inicjatywie „Coca-Cola Hellenic Cup”. To turniej piłkarski dedykowany wszystkim pracownikom: w centrali, wszystkich lokacjach sprzedażowych i 3 fabrykach.

Dlaczego tak cenimy i lubimy tę inicjatywę:

Wszyscy pracownicy zaangażowani – grają bądź kibicują. Wymyślają nazwy drużyn, przygotowują plany treningowe i okrzyki kibicowskie. Aktywnie wspierają swoje drużyny, których w 2018 było 22.

6 drużyn kobiecych + 16 drużyn męskich = 227 zawodników.

Ciekawy projekt rozwojowy – turniej organizuje między działowy zespół projektowy, złożony z pracowników z różnych funkcji i poziomów zarządzania, ale pod przewodnictwem młodych talentów To właśnie osoby na programach rozwojowych odpowiadają za sukces tego wydarzenia – wnosząc między innymi swoją „świeżą” perspektywę i odwagę.

Wspieranie różnorodności – aż 6 drużyn kobiecych z sukcesem, dzielnie walczyło na boisku.

Równowaga między pracą a zabawą – w finale udział wzięło ponad 300 pracowników z rodzinami i przyjaciółmi. Podczas pikniku towarzyszącemu rozgrywkom dla dzieci zorganizowaliśmy specjalne strefy zabaw. Przy grillu i z nieograniczonym dostępem do naszych produktów spędzaliśmy wspólnie radosny czas.

Promocja aktywnego stylu życia – to jedna z wielu inicjatyw sportowych w którą angażują się pracownicy Coca-Cola HBC Polska.

Docenianie – dla zwycięzców i najlepszych drużyn przygotowaliśmy medale i pamiątki. Najlepsza drużyna otrzymała bilety na mecz Ligii Europejskiej. Wszyscy zostali docenieni i zauważeni przez Zarząd firmy i Dyrektorów Funkcji.

Oraz przez kolegów i koleżanki, którzy już trenują do kolejnej edycji Coca-Cola Hellenic Cup.