“Aby zapalać innych, samemu trzeba płonąć”- tak Jacek Walkiewicz, znany w Polsce psycholog i mówca, w mgnieniu oka zapalający swoich słuchaczy do działania, dokonywania zmian, czerpania możliwości z otaczającej nas rzeczywistości,  obudził we mnie głęboką refleksję, a potem i dużą determinację do dokonania zmian w moim życiu zawodowym.

Każda z nas potrzebuje wsparcia i zjednoczenia z innymi, działania we wspólnocie, dzielenia się tym, co cieszy i boli, co trudne i łatwe. Bycie częścią społeczności Fundacji Business Boutique upewnia mnie w przekonaniu, że nasza kobieca moc doskonali się we wzajemnym szacunku i wspieraniu się.

Znakomita akcja #ZachwalajmyNaszeProdukty, którą zapoczątkowała prezes fundacji Monika Knap, nieustannie płonący płomień  w naszej społeczności, pozwala pokazać nam, kobietom, świat, w którym spełniamy się zawodowo, uwydatnić nasze umiejętności, zainteresowania i pasje.

Korzystając z owej możliwości, przedstawiam z przyjemnością moją sylwetkę oraz gorąco zachęcam do współpracy w ramach moich kompetencji zawodowych.

Przez 17 lat byłam zawodowo związana ze środowiskiem akademickim. Mój rozwój naukowy i zawodowy zaczął się na Uniwersytecie Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie, gdzie skończyłam studia doktoranckie w Instytucie Anglistyki. Po uzyskaniu stopnia doktora nauk humanistycznych, zaczęłam pracę jako wykładowca na kierunku Lingwistyka Stosowana. Byłam również wieloletnim opiekunem Koła Naukowego, w ramach którego zrealizowałam wiele projektów edukacyjno-promocyjnych. Pełniłam funkcję koordynatora ds. współpracy z zagranicą, biorąc udział w spotkaniach władz rektorskich, podpisywaniu umów bilateralnych. Koordynowałam wymianę studencką i realizację programów dydaktycznych.

  • Zajmuję się komunikacją w biznesie, m.in. wykładam Business English, obejmujący bardzo szeroki zakres tematyczny, zacząwszy od korespondencji biznesowej, prowadzenia spotkań i negocjacji biznesowych, wystąpień publicznych i mowy ciała, po kwestię związane z projektami (słownictwo ogólne i specjalistyczne).

Dostosowuję swoją ofertę do konkretnych wymagań i oczekiwań klientów grupowych (firmy) oraz indywidualnych.

  • Posiadam wieloletnie doświadczenie z zarządzaniu projektami o różnorodnej specyfice, w oparciu o klasyczne standardy stosowane w zarządzaniu projektami, jak również metodyki zwinne.

 

Fascynuje mnie budowanie czegoś “od zera”, usprawnianie, porządkowanie i upraszczanie rzeczy w naszej skomplikowanej rzeczywistości.

Serdecznie zapraszam do kontaktu ze mną: irenka.t.w@gmail.com oraz do odwiedzenia mojego profilu na LinkedIn.