https://www.rp.pl/W-kancelariach/306109922-Kancelaria-Raczkowski-wspiera-projekt-mentoringowy-Fundacji-Business-Boutique.html

Kancelaria Raczkowski wspiera projekt mentoringowy Fundacji Business Boutique

Program Mentoringowy Fundacji Business Boutique powstał, aby wspierać rozwój zawodowy i kompetencje kobiet. Wspólnie z Fundacją kancelaria Raczkowski https://raczkowski.eu/?utm_campaign=fundacja+business+boutique&utm_medium=partner&utm_source=bboutique.eu będzie realnie pomagać kobietom w rozwiązywaniu konkretnych problemów zawodowych, wzmacniać więzi między członkiniami i sympatyczkami Fundacji, a także inspirować i motywować uczestniczki.

Projekt „Pod Rękę” jest kontynuacją i rozwinięciem cyklicznych spotkań społeczno-mentoringowych Fundacji w Akademii L. Koźmińskiego pt. „Kobiety u progu kariery zawodowej”, które były także wspierane przez kancelarię Raczkowski.

„Wierzę w skuteczność mentoringu. Chciałabym wesprzeć osobisty rozwój kompetencji swoich podopiecznych i podzielić się praktyczną wiedzą i doświadczeniem z zakresu prawa HR, które w tym trudnym czasie może okazać się nieocenionym wsparciem” – powiedziała Edyta Jagiełło, mentorka Projektu z ramienia kancelarii Raczkowski. https://raczkowski.eu/zespol/edyta-jagiello.html?utm_campaign=fundacja+business+boutique&utm_medium=partner&utm_source=bboutique.eu

„Program mentoringowy Fundacji Business Boutique „POD RĘKĘ” zakłada naturalne budowanie relacji, zaufania i więzi między mentorką, a mentee. Dlatego kluczowy jest tu właściwy dobór par mentorskich i zrozumienie co konkretnie i indywidualnie kryje się pod hasłem „rozwój” dla naszych mentees. Cieszę się, że kolejną edycję tego programu inicjujemy teraz, w realiach „New Normal”, w których wzajemne wsparcie, dzielenie się doświadczeniem oraz komunikacja międzyludzka, oparta na zaufaniu, stają się jeszcze bardziej cenne i ze wszech miar pomocne w efektywnym dążeniu do realizacji swoich zawodowych i życiowych celów” podkreśla Monika Knap – Prezes Fundacji Business Boutique.

Wśród Partnerów projektu są BNP Paribas Leasing Solutions, Knap Consultants, Raczkowski, McDonald’s Polska, AVON.

Kancelaria Raczkowski jest na rynku od prawie 15 lat. Była pierwszą kancelarią prawa HR w Polsce. Dziś jest największą, wiodącą kancelarią prawa HR w Europie Środkowej i Wschodniej. Jest członkiem Ius Laboris, prestiżowego międzynarodowego stowarzyszenia prawa HR, zrzeszającego najlepsze kancelarie z ponad 59 jurysdykcji. Kancelaria Raczkowski i Ius Laboris są zespołem prawie 2000 prawników.

Fundacja Business Boutique, powstała 5 lat temu, z inspiracji ambitnych menedżerek i właścicielek firm, jako platforma wymiany doświadczeń i poszukiwania inspiracji w sferze zawodowej oraz stylu życia. Celem Fundacji jest wzajemne dzielenie się doświadczeniem, networking i promowanie przedsiębiorczości kobiet. Społeczność Fundacji tworzą wybitne Ekspertki, na co dzień zajmujące się m.in.: HR, marketingiem, finansami, wystąpieniami publicznymi, nauką, zdrowiem, prawem, nieruchomościami, sztuką, wolontariatem.