Na łamach Magazynu COSMOPOLITAN, na temat zadawania pytań, w trakcie rozmów rekrutacyjnych, wypowiada się Monika Knap – Prezes Fundacji Business Boutique.

O autorze - Monika Knap

Mówca motywacyjny, Executive Mentor, Ekspert ds. Rekrutacji, Outplacement’u i Efektywności osobistej (Wellbeing).

Absolwentka Wydziału Zarządzania, Uniwersytetu Warszawskiego.

Studia podyplomowe: Pozytywna organizacja – wellbeing (dobrostan) i zdrowie w miejscu pracy, Akademia Leona Koźmińskiego.

Wybrane certyfikaty: Chief Happiness Officer, Management 3.0 by Jurgen Appelo, Insights Discovery, Mindfulness Based Cognitive Therapy, Oxford Mindfulness Centre & Mindfulness Warszawa, Effective Management of personal and professional path, Uniwersytet Warszawski, Creative Thinking – Psychology of Creativity, Uniwersytet Warszawski.

Od 15 lat CEO firmy doradztwa personalnego KNAP Consultants, zdobywcy Medalu Europejskiego za Najwyższą Jakość Usług oraz Dyplomu za wkład w rozwój polskiej gospodarki rynkowej, przyznane przez Komitet Integracji Europejskiej, Europejski Komitet Ekonomiczno-Społeczny, Business Center Club.

Od 5 lat Inicjatorka & Prezeska Fundacji Business Boutique. Entuzjastka i autorka projektów wspierających rozwój kobiet w Polsce oraz ich biznesową integrację.

Autorka marki/inicjatywy KNAP Consultants o nazwie WELL BEE – Effectiveness through Wellbeing.

Inicjatywa skierowana jest do firm, zmagających się z wyzwaniami, jakie stawia przed menedżerami i pracownikami liniowymi, digitalowa rzeczywistość (AI), świat VUCA i realia COVID-19.

Projekt ma na celu wzmocnienie wewnętrznego dobrostanu organizacji i efektywne, motywujące zarządzenie nim, w tym praca z samoświadomością i budowaniem poczucia szczęśliwości zawodowej.

Monika prowadzi również cykliczne warsztaty z zakresu przedsiębiorczości i efektywności osobistej. Obecnie, do najbardziej popularnych należy m.in. ZDALNE spotkanie warsztatowe pt. “Kobieta w nowej rzeczywistości – jak poradzić sobie z różnorodnością ról i wyzwań zawodowych w dobie New Normal”, a także “Połącz te kropki i uświadom sobie dokąd zmierzasz i co już osiągnąłeś”.

W rankingu „Polska Times” zajęła ÓSME miejsce w gronie 100 Najbardziej Wpływowych Kobiet Mazowsza.

Członkini International Search Partners Association (ISPA) – międzynarodowego klubu właścicieli firm HR. Była Ekspertem Business Center Club.

Posiada wieloletnie doświadczenie we współpracy z największymi korporacjami w zakresie doradztwa HR. Jej artykuły, komentarze związane z tematyką HR publikowane były w magazynach: „Coaching”, „Personel & Zarządzanie”, „Magazyn BCC”, „Twój Styl”, “FAKT24PL”.

Czas wolny uwielbia spędzać ze swoimi dziećmi rozwijając wspólnie muzyczne pasje.