Triumph International – marka, która od pokoleń wspiera kobiety

Kilka słów o nas…

Od ponad 130 lat Triumph International tworzy bieliznę, która wspiera kobiety na całym świecie. Już od 1886 roku twórcy marki poprzez swoje produkty wzmacniają kobiecą pewność siebie i oferują idealnie dopasowane rozwiązania, bez względu na rozmiar i typ sylwetki.

Jesteśmy jednym z największych na świecie producentów bielizny, obecnym w 120 krajach.

Jako Grupa Triumph, jesteśmy także członkiem globalnej inicjatywy Business Social Compliance Initiative (BSCI), potwierdzającej zastosowanie w naszej organizacji etycznego kodeksu postępowania w biznesie, chroniącego prawa pracowników i tworzącego środowisko pracy wolne od dyskryminacji i prześladowań w jakiejkolwiek postaci. 

O naszych wartościach…

Aby zapewnić, że nasze dziedzictwo i to, co nas wyróżnia, zostało zachowane, zapisaliśmy wartości i zasady obowiązujące w naszej firmie i zdefiniowaliśmy siedem kluczowych dla nas kompetencji.

Te kompetencje to nasze zachowania, nasze wartości i zasady w działaniu.

Pierwszą z naszych wartości jest pasja, ponieważ jesteśmy emocjonalnie przywiązani do tego, co robimy. Dbamy też, aby była ona dla nas źródłem radości i zabawy. Cenimy otwartość i dzielimy się naszymi przemyśleniami, ważne są dla nas opinie innych, niezależnie od pełnionego stanowiska i odpowiedzialności. Zaufanie to wartość kluczowa, ponieważ wierzymy w możliwości każdego z nas. Konsekwencja utwierdza nas w przekonaniu, że jesteśmy niezawodni i odpowiedzialni zarówno w dobrych czasach, jak i tych, które są dla nas wyzwaniem. Darzymy się szacunkiem i cenimy naszych współpracowników, szanujemy odmienności kulturowe i środowisko. A jeśli zwyciężamy… to tylko razem! W całej globalnej organizacji jesteśmy zorientowani na klienta. Przyjmujemy wspólne przywództwo i pracujemy jako zespół.Dostarczamy to, do czego się zobowiązaliśmy i bierzemy za to odpowiedzialność. Umożliwiamy podejmowanie decyzji na najniższym możliwym poziomie i uczymy się na własnych błędach.

Nasza kultura organizacyjna określa, kim jesteśmy, za czym się opowiadamy i jak współpracujemy ze sobą. 

O tym, w co wierzymy i kim chcemy być dla kobiet…

Wprowadzając wciąż nowe serie produktów, pozostajemy liderem w dziedzinie komfortu, stylu i dopasowania a inspirację czerpiemy od swoich klientów na całym świecie.

Poprzez wieloletnią współpracę z kobietami mamy przekonanie, że droga do samorealizacji zaczyna się od wewnętrznej pewności siebie, która daje kobietom moc wiary i odważności w byciu sobą.

Wierzymy, że podróż każdej kobiety jest inna. Tożsamość każdej kobiety jest wielowarstwowa. Życie każdej kobiety toczy odrębną ścieżkę, ale każda z nich jest tak samo ważna.

Aby stworzyć przyszłość, która jest identyfikowana przez kobiecy potencjał, słuchamy kobiet i otaczamy je wsparciem.Uważamy, że żadna kobieta nie powinna być zmuszona do walki po drodze. W tym bezprecedensowym czasie życie pokazało nam, że wszystko może się zmienić niemal w jednej chwili.

Wierzymy, że niezbędne jest, abyśmy jako marka stanęli po stronie zmian i tego, w jaki sposób możemy wspierać kobiety w czasach tychże zmian, czy to fizycznie, psychicznie czy emocjonalnie.

Jeśli misją naszej marki zawsze było „Togheter We Triumph”, to teraz bardziej niż kiedykolwiek chcemy pokazać, jak może się ona rozwijać i jak możemy na nowo definiować jej znaczenie.

Wspieramy i zachęcamy kobiety do bycia otwartą na zmiany, ponieważ wierzymy, że prowadzi to do wewnętrznej pewności siebie i spełnienia. Jako marka, która od pokoleń wspiera kobiety, stawiamy na pozytywne nastawienie i wzajemnie wsparcie. Wsparcie, które wspólnie celebrujemy.

A nic – według nas – lepiej nie opisuje wsparcia niż wiara w siebie, którą każda z nas otrzymuje od ważnych w naszym życiu kobiet, od mamy, babci, córki, przyjaciółki i innych, ważnych dla nas osób.

Dlatego w zbliżających się sezonach planujemy sięgnąć po ponadczasowy styl, który sprawi, że będzie on idealnym wyborem dla kobiet w każdym wieku – skupiając się na wyjątkowym wsparciu, które płynie z relacji kobiet z różnych pokoleń.

Od córek, mam i sióstr, których łączy wyjątkowa więź oraz od ważnych dla nas kobiet czerpiemy inspirację. Żyjemy w ponadczasowym pokoleniu, w którym silne kobiety są wsparciem dla innych kobiet, które tego wsparcia potrzebują. Wierzymy, że nasze produkty zawsze były częścią ich osobistych historii, ponieważ doświadczają one różnych zmian – zarówno fizycznych, jak i emocjonalnych. Tworzymy produkty, które fizycznie dostosowują się do sylwetki na każdym etapie życia, gdzie zmiana jest naturalną jego częścią.

Wiosną 2020 roku wprowadziliśmy przełomowy biustonosz Fit Smart, dostępny jedynie w czterech prostych rozmiarach, który dzięki zastosowanym innowacjom oraz inżynierii 4D jest w stanie dostosować się do indywidualnego kształtu irozmiaru dla najlepszego dopasowania i komfortu.

Inteligentna technologia Fit Smart pozwala na naturalne ukształtowanie go na sylwetce, co oznacza, że idealnie pasuje do życia kobiet, bez względu na zmiany, jakie je spotykają.
Nasza kolejna kampania będzie mieć na celu uczczenie tych zmian, jako czegoś naturalnego, pięknego i godnego celebrowania. Poprzez produkty będziemy ilustrować znaczenie przyjęcia tej zmiany, jako części odblokowania wewnętrznej pewności siebie i osiągnięcia spełnienia kobiet oraz ich ciągle zmieniającego się życia.

Z niecierpliwością oczekujemy wiosny, która jest czasem nowych początków. Wówczas świat wokół nas dosłownie wraca do życia. Wiele kobiet może również rozpoczynać nową pracę, patrząc w przyszłość z nową i ożywioną perspektywą. To początek czegoś nowego.

Kiedy myślimy o słonecznych dniach spędzanych na spacerach, w kawiarniach na zewnątrz, kolacjach przy grillu z przyjaciółmi, z rodziną nad wodą, po prostu nie możemy przestać się uśmiechać. Jednak dla niektórych kobiet może to również oznaczać mniejszą pewność siebie w związku z odkrywaniem swojego ciała w cieplejszych temperaturach. I właśnie wówczas pragniemy pomagać kobietom wspierając je naszymi produktami, aby cieszyły się nieskrępowanie najprzyjemniejszymi chwilami w swoim życiu.

#TogetherWeTriumph

pl.triumph.com