🍀“Jestem bardzo wdzięczna Fundacji Business Boutique za akcję #Zachwalajmy Nasze Produkty, ponieważ podobnie jak wiele z nas, my artystki/freelancerki, znalazłyśmy się w trudnej sytuacji, a inicjatywa ta jest realną formą wymiernego i mentalnego wsparcia. Z chęcią zaangażowałam się w tę inicjatywę, bo może ona przynieść nam wszystkim trochę radości i oderwania od przytłaczajacej codzienności.

Polecam każdemu z Was zrelaksowanie się przy oglądaniu moich obrazów i zdjęć z kolejnych etapów ich powstawania. Soczyste, nasycone barwy, różnorodne formy odmienione przez temperaturę światła i cienia tworzą zawiłe labirynty ornamentów na rozfalowanej płaszczyźnie wirujacej na wietrze tkaniny. Wizualne efekty malarskie są czystą przyjemnością dla oka i ducha.

Kiedy otaczamy się sztuką, albo dobrym rzemiosłem, wznosimy się ponad przeciętność. Mam nadzieję, że te obrazy chociaż trochę umilą Wam ten czas, spędzany w domowej izolacji.

Ściskam z całego serca ❤️, Wasza Agnieszka”.

Agnieszko, dziękujemy Ci za tę refleksję, która piękne rozpoczyna nasz fundacyjny pomocowy, spontaniczny cykl. Gorąco zapraszamy wszystkich do kontaktu z Agnieszką (agnieszka_zak-bielowa@wp.pl) oraz lajkowania, udostępniania i komentowania tego postu.

🍀Polecamy również Waszej uwadze BIO naszej Członkini:
Dr Agnieszka Żak-Biełowa, studiowała na Accademia di Belle Arti di Brera w Mediolanie. Absolwentka Akademii Sztuk Pięknych w Warszawie. Dyplom w 2007 r. na Wydziale Malarstwa w pracowni prof. J.Modzelewskiego oraz aneks do dyplomu w Pracowni Sztuki w Przestrzeni Publicznej u prof. M.Duchowskiego, który obroniła z wyróżnieniem. Laureatka “Dyplomu 2007 im. Prof. Józefa Szajny”ufundowanego przez Wojewodę Mazowieckiego z inicjatywy prof. J.Szajny i Galerii Studio w Warszawie. Nagrodzona stypendium ufundowanym przez Inicjatywę Entry. Stypendystka Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego (2010 r.). Obroniła doktorat na warszawskiej ASP.

LINK do katalogu prac Agnieszki pt.”Ornament i Chusta, a Kultura i Tradycja” znajdziecie tu: https://issuu.com/…/20191108_agnieszka__ak-bie_owa_katalog_…

#WeAreAllConnected #Networking #razem #BeLikeBB
#LetsDosomethingTogether #withOptimism #siepomaga