“Dołączając się do kolejnej świetnej inicjatywy Moniki Knap #ZachwalajmyNaszeProdukty  chcę powtórzyć jeszcze raz, to co już kiedyś powiedziałam: siła każdej grupy i organizacji polega też na tym, że w trudnych czasach zwiera szyki i łączy swój potencjał. Głęboko wierzę, że na tym będzie też polegała siła Fundacji Business Boutique, a  inicjatywa Moniki jest tego najlepszym dowodem.

Jako partner kancelarii radcowsko-adwokackiej „Goźlińska, Petryk i Wspólnicy” www.gpwlegal.com  www.zuswfirmie.pl zapraszam Was serdecznie do skorzystania ze wsparcia prawnego w sprawach Waszych firm jak i Waszych prywatnych. Z niektórymi z Was już zresztą współpracujemy od dawna. Kancelaria, którą współtworzę od ponad 20 lat świadczy kompleksowe usługi doradztwa prawnego dla krajowych i zagranicznych przedsiębiorstw oraz osób fizycznych. Oferujemy wysoką jakość przy atrakcyjnych warunkach cenowych co w czasach zbliżającego się kryzysu nie jest bez znaczenia. Nie będę Was zanudzała opisywaniem działów prawa jakimi się zajmujemy (przeczytacie to sobie na stronie), ale wskażę 4  konkretne zagadnienia w jakich sprawach możecie liczyć na nasze wsparcie w trudnej i dziwnej rzeczywistości, z którą przychodzi nam się teraz zmierzyć:

  1. restrukturyzacja zatrudnienia w firmie/spory pracownicze,
  2. renegocjacja warunków umów z uwagi na siłę wyższą (epidemia),
  3. optymalizacja składek ZUS, ich obniżenie, spory z ZUS,
  4. sprawy prywatne wynikające z koronawirusa takie jak: zwrot czesnego, obniżenie czynszu najmu lokalu, obniżenie alimentów z powodu utraty/obniżenia dochodów.

Na potrzeby akcji #ZachwalajmyNaszeProdukty przyznajemy każdej Członkini Fundacji możliwość skorzystania ze zdalnej 1h porady prawnej dotyczącej ww. spraw firmy lub Waszych spraw prywatnych.

Uwaga: dla przedstawicielek służby zdrowia z grona Fundacji Business Boutique  – przyznajemy porady “no-limit” do czasu zakończenia epidemii w Polsce.

 

Zachęcam Was do kontaktu ze mną osobiście pod: gozlinska@gpwlegal.com, +48 604 75 89 75.

Do usłyszenia, Agnieszka Goźlińska, radca prawny