“Organizacje takie jak Fundacja Business Boutique są  niezbędne w świecie zmiany, rozproszenia i powierzchownych działań, ponieważ są źródłem organicznej inspiracji i przyczyniają się do budowania wspólnoty opartej na prawdziwym zaangażowaniu, sile indywidualnych osób, które wzajemnie motywują się do działania i mają realny wpływ na to jak może wyglądać dalszy i bliższy świat wokół nas. Do społeczności Członkiń dołączyłam, aby móc ją współtworzyć, dzielić się swoim życiowym i zawodowym doświadczeniem, aby było nam i innym lepiej i piękniej oraz aby czerpać radość i inspirację z obcowania z osobami, które są emanacją prawdziwej kobiecości i chcą być nie tylko dla siebie, ale również dla innych.

W ramach akcji Fundacji #Wspieramy Biznesy Kobiet, #Bazarek Business Boutique, #Zachwalajmy nasze Produkty, bardzo serdecznie zapraszam wszystkie zainteresowane osoby, które czas tymczasowej izolacji/kwarantanny chciałyby wykorzystać m.in. na poszerzenie swoich wewnętrznych granic, do bezpłatnych 30-minutowych sesji medytacyjnych, dzięki którym odkryją niczym nieograniczone pokłady wolności i szczęścia.
Wspólnie popracujemy nad duchowym i emocjonalnym układem odpornościowym, aby w naszej codzienności, zwłaszcza w sytuacjach kryzysowych, nigdy nie zabrakło nam spokoju, harmonii i poczucia bezpieczeństwa.

Z zaproszenia do bezpłatnej sesji medytacyjnej można skorzystać do 15 kwietnia. Osoby zainteresowane proszę o kontakt : beldyganatalia@gmail.com”

Natalia Bełdyga – ciszę we własnym umyśle oraz wewnętrzną dyscyplinę uzyskuje poprzez praktykowanie medytacji starożytną techniką Vipassana, metody Wima Hoffa, pływanie zimowe i uprawianie amatorskiego triathlonu, certyfikowany Chief Happiness Officer, mówca motywacyjny, mentor. Jest absolwentką Szkoły Filmowej im. Krzysztofa Kieślowskiego Uniwersytetu Śląskiego, Instytutu Dyplomacji w Collegium Civitas oraz Uniwersytetu Warszawskiego w Instytucie Anglistyki oraz na Wydziale Nauk Ekonomicznych. Prezes Stowarzyszenia „Jasne Życie”. Kocha pracować z ludźmi i dla ludzi na rzecz ich szczęścia, ponieważ głęboko wierzy, że jego źródłem jest prawdziwa natura każdego z nas. Na podstawie własnych codziennych doświadczeń oraz w poszukiwaniu szczęśliwej siebie, opracowała prosty i uniwersalny program praktyki uważności pn. „Bądź szczęśliwy!”. Jego celem jest zainspirowanie do rozpoczęcia poszukiwań źródła własnego szczęścia. Jest również autorką pracy „Cisza jako inspiracja innowacji oraz wartość kultury organizacyjnej w modelu uważnego przywództwa XXI wieku”, która powstała na Wydziale Nauk Ekonomicznych UW.