WEBINARY Moniki Knap, CEO KNAP Consultants, WELL BEE – Effectiveness through Wellbeing – w #BAZAREKBusinessBoutique – Zachwalajmy nasze produkty

Data: 4 lutego 2021

– “Doceń siebie i polub innych – jak rozwijać świadomość swoich mocnych stron i dlaczego warto czerpać z różnorodności?”,
– “Kobieta w nowej rzeczywistości – jak poradzić sobie z różnorodnością ról życiowych i wyzwań zawodowych?”, to webinary, które, w ramach celebrowania firmowych Walentynek, Dnia Kobiet oraz Dnia Kobiet i Mężczyzn proponuje Monika Knap, CEO KNAP Consultants, Well Bee Effectiveness through Wellbeing.
Czytaj dalej…

“Słodki przepis na well-being” – Aleksandra Kusz vel Sobczuk, Kierownik Komunikacji Korporacyjnej firmy Wedel

Data: 18 listopada 2020

“(…) Zakres działań odpowiedzialnego pracodawcy wykracza poza firmowe mury i obejmuje również szereg inicjatyw, które mają za zadanie poprawiać jakość życia wszystkich pracowników zarówno w miejscu pracy, jak i poza nią. W Wedlu rozumiemy naszą rolę szeroko, dlatego dobre samopoczucie i potrzebę równowagi wewnętrznej traktujemy jako ważny elementy zdrowia pracowników, na które chcemy pozytywnie wpływać empatycznym podejściem i oferowanymi świadczeniami.(…)”

Serdecznie zapraszamy do lektury artykułu autorstwa jednego z Partnerów V Edycji projektu Fundacji Business Boutique “Kobiety u progu kariery zawodowej”.

Czytaj dalej…

“Troska o ludzi lekarstwem na wirusa” – Puls Biznesu rozmawia z Renatą Prys – Dyrektorem HR McDonald’s Polska

Data: 8 czerwca 2020

Jaką strategię na czas “lockdown”obrał McDonald’s? , jak firma poradziła sobie z komunikacją oraz wsparciem pracowników?, jakie standardy pojawiają się na rynku pracy w świecie post-pandemicznym? – m.in. na te pytania odpowiadała Renata PrysDyrektor HR, McDonald’s Polska, Członkini i Ekspertka Fundacji Business Boutique,w wywiadzie dla Pulsu Biznesu, zapraszamy do lektury najnowszego numeru.

“Biura na początku tylko dla chętnych (…)” – o post covidowej rzeczywistości mówi Marta Jakowluk w wywiadzie dla Magazynu Forbes

Data: 6 czerwca 2020

O czym przede wszystkim powinny pamiętać firmy przy przywracaniu zespołów do pracy w biurach, a czego się przy tym wystrzegać? Co jest w tym procesie z państwa punktu widzenia kluczowe? Kiedy powinno to nastąpić? – w rozmowie z Forbes wypowiada się Członkini i Ekspertka Fundacji  Business Boutique – Marta Jakowluk – VP/ Dyrektor HR w UPC Polska.

“Komunikacja bez przemocy w czasie Covid – jak osiągnąć dobre relacje w czasach niepokoju?” – zdaniem Ekspertki naszej Fundacji

Data: 6 maja 2020

“(…) Komunikacja międzyludzka w czasie izolacji społecznej spowodowanej koronawirusem stała się jeszcze ważniejszym tematem niż dotychczas. W jednym momencie wszyscy znaleźliśmy się w nowej rzeczywistości – pełnej niepokoju, obaw i utraty poczucia bezpieczeństwa.  Dotychczasowe zasady, metody, sposoby pracy, funkcjonowania w rodzinie, w pracy i społeczeństwie musiały ulec modyfikacji. Zmiany te oraz izolacja w domu mogły spowodować wiele napięć i konfliktów międzyludzkich. Być może narosła w nas frustracja, emocje, których nie rozumiemy lub nie potrafimy sobie z nimi poradzić.

Jak zatem odnaleźć się w tej sytuacji? (…)” – odpowiedź odnajdziecie w poniższym tekście, autorstwa Izabeli Szaniawskiej, Senior HR Business Partner (Global Supply Chain and Commercial Teams) AVON, Członkini i Ekspertki Fundacji.

Zapraszamy!

 

 

 

Storytelling – Magdalena Teterko-Walczak

Data: 27 sierpnia 2019

Storytelling

Jak występować przed publicznością i poruszyć ją tym wystąpieniem?
O “storytelling’u” opowiada Ekspertka Fundacji Business Boutique – Magdalena Teterko-Walczak.

Zapraszamy do obejrzenia materiału VIDEO.