„Outplacement – ważnym elementem employee journey” – rozmowa Michała Knap & Moniki Warzechy

Data: 1 marca 2021

Jaki wpływ, projekty typu „outplacement”, wywierają na, otoczenie biznesowe firmy, wizerunek organizacji na rynku, opinie pracowników, atrakcyjność firmy, jako potencjalnego pracodawcy?

W jaki sposób projekty typu „outplacement” wpisują się w politykę „brandingową”?

Jakiego typu wsparcia oczekują dziś osoby, które tracą pracę (zwłaszcza w dobie Covid-19)? W jakim stopniu projekty „outplacement” wychodzą naprzeciw tym oczekiwaniom?

Odpowiedzi odnajdą Państwo w rozmowie Moniki Warzechy – Senior HR Consultant w Oracle & Michała Knap – Partnera Zarządzającego firmy doradczej

KNAP Consultants, www.knap.biz.pl, specjalizującej się m.in. w projektach typu Outplacement, która jest jednym z Partnerów V Edycji wydarzenia

“Kobiety u progu kariery zawodowej”.

 

Zapraszamy do lektury (kliknij na fotkę).

Utrata PRACY z wizją przyszłego SUKCESU zawodowego – jak to zrobić?

Data: 18 listopada 2020

Jak podejść do tematu UTRATY PRACY z pozytywnym nastawieniem i wizją przyszłego SUKCESU zawodowego? Do kogo zwrócić się o POMOC? – w rozmowie Moniki KnapCEO KNAP Consultants (www.knap.biz.pl) , firmy specjalizującej się, od kilkunastu lat, w realizacji projektów OUTPLACEMENT, będącej Partnerem Strategicznym projektu “Kobiety u progu kariery zawodowej” Edycja 5, swoimi doświadczeniami dzieli się Monika GórniakMarketing Manager, Członek Zespołu Zarządzającego Demant Warsaw.

Cykl #5UrodzinowychPytań – Poznaj NAS – przybliżamy Osoby związane z Fundacją Business Boutique

Data: 22 stycznia 2020

Czym jest dla Ciebie kobiecość? Jakie są Twoje wartości? Dlaczego warto dołączyć do grona Fundacji Business Boutique? Jaką inicjatywę, które ze spotkań uważasz za najważniejsze? Jakie jest Twoje motto? – w odpowiedziach na pytania znajdziecie z pewnością charakterystykę naszego grona – zapraszamy do lektury. Cykl rozpoczyna Monika Knap – Prezeska Fundacji.